Історія героя: "Тут мої друзі та товариші, а там – мій син, все просто"
Одразу після нетривалої підготовки у складі 80-ї окремої аеромобільної бригади підрозділ Олександра відправили в Опитне, де йшли активні бойові дії. З обов’язками старшого розвідника-далекомірника, а простіше – корегувальника вогню артилерії, справлявся дуже добре. Він – один із тих, хто брав участь у боях за Донецький аеропорт. Кіборгом себе не вважає: «Я там всього три дні пробув, це не рахується». Проте, свою роль в обороні ДАПу Олександр применшує. Він, можливо, не в повній мірі оцінює свою роботу як корегувальника та навідника міномету, проте її важливість усвідомлюють ті пацани, які протягом 242 днів знаходилися у пеклі, в яке й потрапити було важко, не те щоб вийти звідти. Найбільшою своєю перемогою вважає власноруч підбитий Т-90 російського виробництва: «Сам корегував і сам здійснював постріли з міномету, – згадує події зими 15-го Дівіді, коли по російському танку випустив 34 міни. – Начальник бригадної артилерійської групи сектору приїздив та вітав, обіцяв нагороду навіть».
Зараз Олександр – командир зенітної установки в нашій 30-й окремій механізованій бригаді ім. князя Костянтина Острозького. Із «зеушкою» він також знайшов спільну мову: добре влучає як по наземних, так і по повітряних цілях. Вже знає деякі хитрощі стрільби з цього виду озброєння, результативно використовує ці знання сьогодні на одній із позицій, що на Світлодарській дузі.
Родом наш зенітник із Чернігівщини. Мама з екс-дружиною були проти того, щоб Олександр ішов воювати: мама – боялася та переживала, дружина – через свої проросійські погляди. Проте, тринадцятирічний син та семидесятирічний батько підтримують вчинок рідної людини: «Наш дідусь сам хотів іти воювати, але військкомат не пустив; і сином я пишаюся – всіляко підбадьорює, дзвонить, пише».
На запитання, що мотивує до служби, відповідає коротко: «Тут мої друзі та товариші, а там – мій син, все просто».
Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.
Нагадаємо, що кіноактор Анатолій Пашинін, який відомий багатьма ролями в російському кіно, зокрема й у культовому серіалі “Грозові ворота”, був добровольцем у лавах Збройних Сил України.
Рівнян запрошують на виставу "Пілот та маленький принц"
Виставу можна буде подивитися у Рівненському академічному обласному театрі ляльок у п'ятницю, 29 листопада, о 18.00.
переглядів: 218
Завтра Рівне проститься із полеглим Героєм
Завтра, 25 листопада, у Рівному попрощаємося із захисником України Олегом Зваричем, який загинув, борючись із ворогом.
переглядів: 539
У Рівному буде концерт до Дня Незалежності Польщі
За кілька днів, 26 листопада, о 16 годині, буде концерт, на якому виконуватимуть музику відомих композиторів. Концерт приурочений до Дня Незалежності Польщі, який був нещодавно.
переглядів: 256
Акція "Подаруй книгу воїну" триває: де у Рівному є пункту збори літератури
У Рівному триває благодійна акція "Подаруй книгу воїну". Мешканці міста та сусіднього Квасилова можуть віддати свої українські книги у бібліотеки, щоб порадувати військових, які проходять лікування або реабілітацію.
переглядів: 239
Ворожіння на Катерини: як дівчата зазирають у майбутнє
Свято Катерини завжди було особливим для дівчат, адже саме в цей день вони могли зазирнути в майбутнє і дізнатися про свою долю. Існує безліч ворожінь, які передавалися з покоління в покоління. Ось деякі з найпопулярніших:
переглядів: 299