Як завершився пільговий період розмитнення "євроблях"
“Я проти зіштовхування лобами українців”, – рівнянка про узаконення “євроблях”
За три пільгові місяці територіальні сервісні центри МВС в Рівненській області зареєстрували 9 тисяч 800 автівок ввезених з-за кордону. Окрім цього, за послуги надані під час реєстрації транспортних засобів, за три пільгові місяці місцеві бюджети отримали близько 3 мільйонів гривень.
Зауважимо, що нині сервісні центри МВС Рівненщини ще продовжують реєструвати автівки ввезені з-за кордону у пільговий період, адже митниця приймала 22 лютого декларації від власників таких транспортних засобів до 12 ночі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розмитнення "євроблях": пільговий період закінчився
Як каратимуть власників "євроблях" за блокування автошляхів
рівненська митниця, митні платежі, розмитнення авто, євробляхи, пільговий період розмитнення, життя
Нацвідбір на Євробачення 2025: де дивитися та як голосувати
Вже сьогодні, 8 лютого, ми дізнаємося ім’я українського представника на Євробаченні-2025! Цьогоріч Національний відбір обіцяє бути особливо яскравим та незабутнім.
переглядів: 511
Помер Володимир Мушировський - багаторічний директор Рівненського краєзнавчого музею
Несподівана та болюча втрата для всієї музейної спільноти та жителів Рівненщини - перестало битися серце Володимира Макаровича Мушировського, який протягом багатьох років очолював Рівненський обласний краєзнавчий музей.
переглядів: 198
Прогноз погоди на 8 лютого: чого очікувати рівнянам?
У суботу, 8 лютого, за прогнозами синоптиків на території Рівненщини очікується мінлива хмарність, без істотних опадів.
переглядів: 164
Гороскоп на суботу, 8 лютого: день буде сповнений емоційних поворотів
Субота обіцяє бути днем, насиченим емоційними поворотами. Місяць у Раку загострює інтуїцію та нагадує нам про необхідність безпеки, але його ранковий квадрат із Нептуном може внести трохи хаосу в читання реальності.
переглядів: 167
Коли почнеться Великий піст у 2025 році
Великий піст - один із важливих постів для православних християн, адже він передує Великодню.
переглядів: 254