02.03.2019, 16:50

Рівне відвідає один із символів Революції Гідності

фото з facebook.com/Kowal.Roman

Завтра, 3 березня, в місто приїде Piano Extremist.
На Майдані Незалежності представить свій альбом один із символів Революції Гідності Богдан Дніпров, більш знаний також як "Piano Extremist".Саме твори цього музиканта та композитора підтримували учасників революції. Завтра музикант покаже свій талант гри на піаніно та представить свій альбом, який він присвятив учасникам Майдану і російсько-української війни, яка точиться на Сході України.

Початок виступу о 12:00.

Про це у мережі Фейсбук повідомив активіст, політик та громадський діяч Роман Коваль.

Piano Extremist, автор фото Ввласенко, фото з uk.wikipedia.org, CC BY-SA 3.0
Piano Extremist, автор фото Ввласенко, фото з uk.wikipedia.org, CC BY-SA 3.0


За повідомленням Вікіпедії, у 2014 році Piano Extremist уперше зіграв на Хрещатику твір «Ludovico Einaudi — Nuvole bianche». Він був одягнений у балаклаву та бронежилет. На «YouTube» його відео набрало понад 500 000 переглядів, і стало музичним символом Майдану.Відео належить телеканалу Громадське.

Восени того ж року разом із батальйоном «Дніпро-1» завітав до зони АТО, започаткувавши АТО-тур під гаслом: «Ми захистимо тих, хто захищає нас!». Мандрував переважно центральною і східною Україною, завітавши до понад 45 міст із благодійними вуличними концертами.

Наприкінці 2018 року піаніст випустив свій перший альбом «Захист вільних сердець» та відвідав ряд українських міст, презентуючи його.

Під час виступів він завжди одягає балаклаву та ретельно приховує своє обличчя та ім'я.