Подробиці: У Рівному трапилась кривава трагедія(+ВІДЕО)
Бабуся вбитої дитини розповіла, що могло стати причиною трагедії, передає "Рівне 1":
Жінка завагітніла, однак у листопаді торік захворіла. Рівненські лікарі діагностували у неї гострий герпетичний менінгоенцефаліт. За наслідками хвороби, у вагітної виникли психічні розлади, тож вона проходила відповідне лікування.
Уже в січні цьогоріч у 21-річної жінки стався рецидив. Народивши в Івано-Франківську 15 лютого дівчинку, породілля там же і проходила лікування у психоневрологічній лікарні, звідки була виписана третього березня.
Увечері 17 березня 26-річний чоловік вийшов із квартири, щоб винести сміття та набрати з підвалу картоплі. Коли повернувся, виявив свою дитину мертвою і одразу викликав «швидку». На жаль, медики лише констатували смерть немовляти, яка настала внаслідок ножового поранення шиї, що нанесла 21-річна мати.
Поліцейським жінка не могла адекватно пояснити, що сталося і чому так вчинила, та не змогла навіть пригадати, що робила впродовж дня.
21-річну жительку Рівного затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. За фактом умисного вбивства малолітньої дитини слідчі Рівненського відділу поліції розпочали досудове розслідування за пунктом 2 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України.
Вирішується питання про повідомлення жінці про підозру та обрання запобіжного заходу. У рамках кримінального провадження тривають слідчі дії, зокрема і щодо призначення психіатричної експертизи підозрюваній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На Рівненщині жінка кухонним ножем вбила власного сина
У Рівному син ножем зарізав рідну матір. Нові подробиці [ВІДЕО]

сімейна трагедія, горе-матір, психічно хвора, вбила дитину, надзвичайні події
Знижки на продукти: популярна мережа супермаркетів пропонує рівнянам зекономити до 50%

На початку травня мережа супермаркетів АТБ традиційно запровадила нові акційні пропозиції, що дозволяють українцям значно заощадити на щоденних покупках.
переглядів: 265
У Рівному водій користувався фальшивим посвідченням: справу передали слідчим

На вулиці Льонокомбінатівській у Рівному патрульні зупинили автомобіль Hyundai Accent, водій якого пред’явив посвідчення з ознаками підробки.
переглядів: 228
На Рівненщині відбудеться презентація проєкту «Замки і палаци України»

1 травня у трапезній залі Дубенського замку відкриється виставка художнього проєкту «Замки і палаци України», створеного художницями артстудії Анатолія Іваненка.
переглядів: 262
Новий графік транспорту у Рівному: що зміниться для пасажирів

Новий графік транспорту у Рівному передбачає вихід на один з маршрутів двох сучасних автобусів Mercedes-Benz.
переглядів: 383
У Рівному обрали кандидатів на нагороду «Орден Святого Пантелеймона»

На Рівненщині визначили сімох претендентів на громадську нагороду «Орден Святого Пантелеймона», яку щорічно вручають за значний внесок у розвиток охорони здоров’я.
переглядів: 315