10.04.2019, 16:45

Грип забрав ще одне життя на Рівненщині

Помер чоловік.
В Рівненській області ще один летальний випадок від грипу. Помер 55-річний житель Дубенського району, який захворів ще 28 березня. За кілька днів, 1 квітня, звернувся до лікарів зі скаргами на нежить, першіння в горлі.

У зв’язку з погіршенням стану здоров’я, 2 квітня з інфекційного відділення переведений у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Дубенської ЦРЛ з діагнозом двобічна негоспітальна полісегментарна пневмонія, важкий перебіг. За два дні стан хворого різко погіршився. У чоловіка було утруднене дихання, задишка в стані спокою, слабкість; надалі настала зупинка самостійного дихання та серцевої діяльності. Надавалась вся необхідна медична допомога, однак врятувати людину не вдалося та 4 квітня. чоловік помер. Заключний діагноз двобічна негоспітальна полісегментарна пневмонія, грип А.

Вірусологічною лабораторією ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» лабораторно було підтверджено діагноз грип. При дослідженні матеріалу виявили РНК вірусу грипу А. Хворий не був вакцинований проти грипу.

Це вже четвертий летальний випадок від ускладнень грипу в поточному році у Рівненській області.

Про це повідомили з ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Нагадаємо, на початку 2019 року кір і грип забрали життя двох людей.

Більше чотирьох місяців правоохоронці намагаються встановити особу чоловіка, який через падіння не може пригадати місця свого проживання.