В Україні триває голосування за Президента України
Виборчі дільниці працюватимуть з 8-ї до 20-ї години. За кордоном голосують, орієнтуючись на місцевий час.
ЦВК має встановити результати виборів до 1 травня 2019 року. Інавгурація новообраного президента повинна відбутися до 3 червня.
Про це повідомляє Радіо Свобода.

президентські вибори, Президентські вибори - 2019, вибори, Україна, Новини України та світу
В Україну повернули тіло журналістки Вікторії Рощиної, загиблої в російському полоні

В Україну повернули тіло журналістки Вікторії Рощиної, яка померла в полоні у Росії.
переглядів: 493
У застосунку «Резерв+» з’явилися нові можливості

Користувачі можуть оперативно дізнаватися про зміни у реєстрі «Оберіг» та отримувати розширену інформацію про власні облікові дані.
переглядів: 626
Окупанти обстріляли Мирноград: загинули троє цивільних

Російські війська завдали ударів по приватному сектору Мирнограда на Донеччині, внаслідок чого загинули троє мирних жителів. Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.
переглядів: 497
В Україну повертається тепло, але синоптики попереджають про зміну погоди наприкінці тижня

У середу, 23 квітня, на більшій частині території України збережеться тепла та суха погода. Місцями можливі короткочасні опади. Температура повітря підніметься до +26°C.
переглядів: 528
Заповіт Папи Франциска: повен текст

Папа Франциск залишив заповіт, у якому, зокрема, розпорядився про власний похорон.
переглядів: 574