24.04.2019, 13:20

У Рівному буде ще один мурал

Його малюватиме французький художник.
У Рівному з’явиться мурал від французького художника Marko93.

«Французька весна» набирає нових обертів і підкорює все нові горизонти.
Наразі - це стріт-арт!

Його роботи можна знайти від Ріо-де-Жанейро до Гонконгу.Він - це неймовірний художник Marko93 з Франції і його робота прикрасить і наше місто!Marko93 приїжджає до Рівного 25-го квітня і у всіх бажаючих буде можливість протягом двох днів приєднатися та поспостерігати, як працює Майстер та створює свій новий шедевр, який стане справжньою роздинкою нашого міста та додасть йому надзвичайно яскравих фарб, настрою, краси!

А вже 26 квітня о 18:00 усіх запрошують на офіційну презентацію готового муралу від Marko93!Локація: Рівненський міський палац дітей та молоді (вул. Княза Володимира, 10)

Проект реалізується в рамках фестивалю «Французька весна» спільно з Платформою взаємодій «Простір» та за підтримки Рівненського міського палацу дітей та молоді.

Довідка:

Один із піонерів французького стрітарту Marko93 починає створювати свої перші графіті ще в період, коли у Франції виникає хіп-хоп рух. Його графічний стиль, що рясніє нагромадженням літер, реалістичними сценами, фрістайлом, а також світловим графіті, сповна проявиться у двох містах України - у Львові та Рівному, де він створить два неймовірні мурали! Не пропустіть грандіозне дійство та станьте частинкою історії!


Зустріч
Творча сторінка Marko93