04.05.2019, 17:10

Не проспіть неймовірну Ніч музеїв

Острозький замок та Острозька академія запрошують на унікальну екскурсію.
Ввечері 17 травня 2019 два острозькі музеї відкриють свої двері відвідувачам. Цьогоріч театралізовану, інтерактивну екскурсію організовують Острозький замок - Державний історико-культурний заповідник м. Острог із темою «Епоха Відродження» та Музей історії Острозької академії, де розповідатимуть про «25 років нової історії». Щороку кількість охочих потрапити на цю непересічну подію стрімко зростає!

Щоб цьогоріч з комфортом відвідати таку екскурсію, вам потрібно:

- Придбати квиток.

Вартість квитка в один музей – 40 грн. Один квиток в будь-який музей (або відразу обидва квитки) можна придбати з 6 травня в Музеї історії НаУОА (Центральний корпус) або в Туристично-інформаційний центр м. Острог.

Також, можна бронювати квитки вже з 4 травня за телефоном: +380687113899 Валентина Valentina Pikulska – координатор продажу квитків від Острозької академії; +380979230670 Анастасія Anastasiia Drachuk – координатор від ТІЦу.

За вказаними контактами ви можете також придбати акційний спільний квиток у два музеї, ціна якого – 70 грн. УВАГА! Кількість квитків обмежена, тому не зволікайте!

- Правильно розрахувати час.

У придбаному вами квитку буде вказаний час початку екскурсії і місце, куди потрібно прийти. Не запізнюйтесь! Якщо ви бажаєте відвідати обидва музеї, то зважайте, що екскурсія в Острозькій академії триватиме 1 год., в Острозькому Замку – 40 хв. Додайте 15 хв. на перехід з одного музею в інший. Купуючи квиток на конкретний час у два музеї – врахуйте все це.

- Гарно налаштуватись.

Музей історії Острозької академії восьмий рік поспіль долучається до цієї акції. І кожного року – це нова тема екскурсії, незвичні маршрути, цікаві локації, нові герої зі своїми історіями. Острозький замок цього року долучається до акції вперше. А це обіцяє занурення в атмосферу епохи Відродження, зустріч із князем Острозьким у його домі та долучення до неймовірної пригоди.

Не пропустіть, адже цієї ночі історія оживе...17 травня 2019 р. з 20:00 в Замку кн. Острозьких (КЗ «Державний історико-культурний заповідник м. Острога») та Музеї історії Острозької академії

Вул. Академічна, 5, м.Острог, Рівненська область, Україна.
тел. +38097 57 557 27 E-mail: dikzo@ukr.net