Ми у Facebook
05.05.2019, 15:21

На Рівненщині підірвали 50-кілограмову авіаційну бомбу

фото з rv.dsns.gov.ua

Це була фугасна авіаційна бомба ФАБ-50 часів Другої світової війни.
Група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області знищила одну фугасну авіаційну бомбу ФАБ-50 часів Другої світової війни, яку було виявлено цього ж дня у селі Берег, Дубенського району.

фото з rv.dsns.gov.ua
фото з rv.dsns.gov.ua


Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером "101" або "102".

фото з rv.dsns.gov.ua
фото з rv.dsns.gov.ua


фото з rv.dsns.gov.ua
фото з rv.dsns.gov.ua


Під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Про це повідомили з ГУ ДСНС у Рівненській області.

Нагадаємо, нещодавно була пожежа на Рівненській АЕС. Також на дорогах Рівненщина сталася аварія з великою постраждалих.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

07.05, 19:50 У Рівному на дитячому майданчику знайшли підозрілий предмет: викликали спецслужби

07.05, 19:15 У Рівному відкрили проїзд по Пересопницькій: організовано рух і прибрано стихійну торгівлю

07.05, 18:30 Рівне планує придбати десять вживаних тролейбусів за 32 мільйони гривень

07.05, 17:50 У Рівному за тиждень винесли майже 650 постанов за порушення правил паркування

07.05, 17:10 Сільпо пропонує масштабні знижки: що можуть купити рівняни зі знижкою 65%

07.05, 16:32 Спортсменка з Рівненщини виграла чемпіонат України з вільної боротьби

07.05, 15:50 Рівнянка обдурила пенсіонерку з Хмельниччини: та втратила 16 тисяч доларів

07.05, 15:10 На Рівненщині відкрили доступ до послуг Нафтогазу в ЦНАПах та Дія.Центрах

07.05, 14:30 МВС запроваджує нові правила для отримання водійських прав

07.05, 14:03 У Рівному чоловік зламав дорожній знак: тепер відповідатиме за хуліганство