Влада змінюється: Голова Рівненської ОДА заявив про відставку(+ВІДЕО)
Більше трьох років маю за честь очолювати одну з найкращих областей України!
Робота на посаді голови Рівненської ОДА завжди для мене була відповідальною, дуже насиченою на події але при цьому надзвичайно цікавою. Цей виклик мотивував постійно зростати мене, нашу команду і всю область, - зауважив Олексій Віталійович.- А сьогодні наступив той день коли у відповідності до чинного законодавства я написав заяву про звільнення з посади голови Рівненської ОДА за власним бажанням. Впевнений, що новий Президент у найкоротші терміни визначиться із кандидатурою майбутнього очільника Рівненської адміністрації і зможе якнайшвидше забезпечити процес його призначення, - додав він.
Нагадаємо, завтра, 20 травня, відбудеться інавгурація Володимира Зеленського.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
відставка, Рівненська ОДА, голова ОДА, Олексій Муляренко, новини Рівного
З якою погодою почнеться понеділок на Рівненщині
![](/images/articles/2/small/1739568572.jpg)
Прогноз погоди на понеділок, 17 лютого.
переглядів: 209
У Рівному встановлюють валідатори
![](/images/articles/2/small/1739708971.jpg)
У комунальному транспорті міста триває процес встановлення валідаторів для безготівкової оплати проїзду. У рамках впровадження електронного квитка всі автобуси та тролейбуси міста мають бути обладнані такими пристроями до кінця лютого.
переглядів: 385
У Рівному відбудеться арт-проєкт "Народжені боротися"
![](/images/articles/2/small/1739704777.jpg)
Цей захід об’єднає мистецькі твори, що народилися в часи боротьби за Свободу, і стане нагадуванням про ціну, яку українці заплатили та продовжують платити за своє майбутнє.
переглядів: 229
У Рівному діти лікуються та навчаються одночасно в Школі Супергероїв
![](/images/articles/2/small/1739706755.jpg)
Понад 400 дітей уже стали учнями Школи Супергероїв, яка з березня минулого року діє при Рівненській обласній дитячій лікарні. За цей час юні пацієнти отримали понад 1300 освітніх послуг, не перериваючи навчання навіть під час лікування чи реабілітації.
переглядів: 238
Яку компенсацію можуть отримати рівняни за "пакунок малюка"
![](/images/articles/2/small/1739703269.jpg)
Департамент соціальної політики Рівненської міської ради повідомляє, що відтепер батьки новонароджених можуть отримати грошову компенсацію вартості «пакунка малюка».
переглядів: 270