31.05.2019, 12:43

Віталій Голубєв розповів про відповідальну поведінку в соцмережах

фото з oa.edu.ua

рамках викладання навчального курсу “Медіаефекти” викладач кафедри журналістики, секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв провів відкриту лекцію “Ефективність у Фейсбуці: усвідомлене користування соцмережами” для студентів-журналістів різних курсів, а також студентів спеціальностей “Українська філологія” та “Літературна творчість”.
Під час лекції йшлося про засоби підвищення ефективності користування соцмережами. Як фільтрувати інформацію, відсіюючи фейки і ранжуючи її відповідно до професійних та особистих пріоритетів? Як не піддавати себе стресу від безплідних віртуальних суперечок? Як доцільніше здійснювати комунікацію в месенджерах у професійній та етичній площині? Все це стало темою змістовної розмови у студентській аудиторії.

фото з oa.edu.ua
фото з oa.edu.ua


фото з oa.edu.ua
фото з oa.edu.ua


Зважаючи на те, який обсяг часу ми проводимо в соцмережах і наскільки великий обсяг комунікацій здійснюється нами саме віртуально і в письмовій формі, тема лекції є надзвичайно актуальною не лише для студентів-журналістів. І саме тому ми з колегою, викладачкою нашої кафедри Вікторією Назарук, вирішили долучити до розмови й студентів суміжних спеціальностей- Грамотна поведінка у віртуальному середовищі - вкрай важлива. І для ефективнішого використання нашого часу й реалізації особистих цілей, і в контексті інформаційної безпеки в цілому. Тому важливість теми важко переоцінити. Невипадково я останнім часом проводжу чимало майстер-класів у Києві та інших містах України саме на цю тему. Як результат, постійно напрацьовується і оновлюється практично корисний матеріал. Ним, звісно, залюбки ділюся і з нашими студентами, - пояснив Віталій Голубєв.

фото з oa.edu.ua
фото з oa.edu.ua


Ознайомитися з лекцією можна за посиланням: https://www.oa.edu.ua/assets/files/news/2019/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%94%D0%B2-%D0%9E%D0%90-21052019.pdf

фото з oa.edu.ua
фото з oa.edu.ua


За повідомленням з офіційного сайту Національного університету "Острозька академія", oa.edu.ua.

Віталій Голубєв
- головний редактор Видавничого дому “ОГО”, секретар Національної спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики Національного університету “Острозька академія”, керівник Школи універсального журналіста
Щасливе Рівне
Бесплатка

Панасюк
Автовикуп


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net