Через обшуки росіянами здоров’я матері та дитини опинилося під загрозою
Про це написала на своїй сторінці у мережі Фейсбук українська омбудсмен Людмила Денісова.

"Крім того, у дружини одного із затриманих після пережитого стресу на сьомому місяці вагітності розпочалися передчасні пологи. Це може вкрай негативно вплинути на її здоров'я та здоров’я дитини", - зазначає Людмила Денісова.
Нагадаємо, стало відомо що Олег Сенцов почуває себе добре. Також пом’якшили запобіжний захід підозрюваному у вбивстві Олександра Храпаченка

Новини України та світу, Крим, кримські татари, Людмила Денісова
У Рівному оголосили День жалоби за жертвами ракетного удару по Сумах

14 квітня в Рівненській громаді оголошено День жалоби в пам’ять про загиблих під час трагедії в Сумах.
переглядів: 573
Кількість постраждалих від рашистського удару по Сумах наблизилася до сотні (+ВІДЕО)

Сьогодні, 13 квітня, рашистські війська завдали невиправданого і підступного масованого удару по місту Суми, внаслідок чого постраждала велика кількість цивільного населення.
переглядів: 630
Кількість загиблих через ворожий удар по Сумах зросла

Президент Зеленський повідомив сумні новини щодо тих, хто розпрощався з життям через рашистський удар по місту Суми.
переглядів: 553
"Тільки сволота так може діяти", - Володимир Зеленський про рашистський удар по Сумах

Рашисти цинічно вдарили по мирних жителях міста сум у світлий день Вербної неділі, 13 квітня.
переглядів: 540
21 людина загинула через рашистський удар по Сумах

У Вербну неділю, 13 квітня, Росія завдала ракетного удару по центру Сум. Внаслідок атаки загинула 21 людина, ще щонайменше 20 отримали поранення. Про це повідомив виконувач обов’язків міського голови Артем Кобзар.
переглядів: 588