На Рівненщині дитина сама себе підстрелила
Батьки одразу звернулись до місцевої лікарні. У поліцію ніхто не повідомляв.
Наразі загрози життю дитини немає.
Працівники ювенальної превенції ГУНП в Рівненській області уже поспілкувались із батьками хлопчика. З’ясували, що родина благополучна, на профілактичних обліках поліції ніхто із них не перебував.
Острозьким відділом поліції вирішується питання про вилучення зброї та внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 166 Кримінального Кодексу України (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною).
За повідомленням з відділу комунікації поліції Рівненської області.
Нагадаємо, у Рівному діти обпекли тридцять відсотків тіла. На Рівненщині на вокзалі 45-річна жінка пограбувала львів'янина

постріл, пневматична рушниця, дитина, Рівненщина, Острог, надзвичайні події
До бюджету Радивилівської громади повернули понад 130 тисяч гривень

Енергопостачальна компанія повернула до бюджету Радивилівської громади 132 тисячі гривень, які були безпідставно переплачені управлінням освіти за електроенергію.
переглядів: 55
На Рівненщині знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни

14 квітня піротехніки частини гуманітарного розмінування ГУ ДСНС у Рівненській області знищили артилерійський снаряд калібру 152 мм часів Другої світової війни.
переглядів: 92
274 жителі Рівненщини здобули нові професії за кошти держави

У межах програми ваучерів на навчання 274 мешканці Рівненської області вже пройшли перепідготовку або підвищили кваліфікацію.
переглядів: 131
Пацієнтці з Бахмута врятували зір після трьох місяців зі стороннім тілом в оці

До Центру мікрохірургії ока та екстреної офтальмологічної допомоги Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка звернулася пацієнтка з міста Бахмут, що на Донеччині.
переглядів: 161
Рівненські школярі матимуть додаткові великодні канікули

Учні гімназій та ліцеїв Рівного підуть на додаткові канікули з 18 по 21 квітня.
переглядів: 167