03.07.2019, 18:00
Рівне спортивне: хто у Рівному найбаскетбольніша сім'я? (+ФОТО)
Дев’ять команд взяли участь у турнірі з баскетболу 3х3 серед сімей, який за останні роки став вже традиційним у Рівному.
Вперше змагання відбулися на сучасному баскетбольному майданчику, який нещодавно відкрили у рівненському Парку Шевченка.
Найспортивніша рівненська сім'я
За підсумками запеклих ігор, титул найбаскетбольнішої сім’ї Рівного виборола команда в складі Ігоря, Романи та Тимофія Трушів, які відібрали це звання у переможців минулого турніру сім’ї Герасимчуків.
Срібні нагороди змагань здобули Дмитро, Ігор та Єгор Запорожченки, а бронза у команди “Baltic House” у складі Романа, Соні та Емми Омельковець та Євгена Ковалевського.
Найспортивніша рівненська сім'я
За підсумками запеклих ігор, титул найбаскетбольнішої сім’ї Рівного виборола команда в складі Ігоря, Романи та Тимофія Трушів, які відібрали це звання у переможців минулого турніру сім’ї Герасимчуків.
Срібні нагороди змагань здобули Дмитро, Ігор та Єгор Запорожченки, а бронза у команди “Baltic House” у складі Романа, Соні та Емми Омельковець та Євгена Ковалевського.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: OGO.uaПереглядів: 2400Інші статті рубрики:
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 158
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 140
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 174
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 280