У Рівному відкрили меморіальну дошку Герою Небесної Сотні

Георгій Арутюняну присвоїли звання «Почесний громадян міста Рівне» (посмертно) та нагороджено відзнакою «За заслуги перед містом» І ступеня (посмертно).
Окрім того, Указом Президента України загиблому присвоїли звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності.
Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua/sitenew

Рівнеоблводоканал, пам'ятний знак, Георгій Арутюнян, Рівне, новини Рівного
На Рівненщині запустили експеримент з виробництва бруківки з відходів

Підприємство Rivne Flex, що розташоване у Корнинській громаді, розпочало експериментальне виготовлення бруківки з виробничих відходів.
переглядів: 183
У Рівному вшанували пам’ять загиблого Героя Миколи Юхимця

На фасаді Рівненського ліцею №23 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого військовослужбовця Миколи Юхимця.
переглядів: 162
Рівняни здають російськомовні книги на макулатуру для допомоги військовим

Жителі Рівного активно здають російськомовні книги на переробку. Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
переглядів: 158
Яку погоду чекати у Рівному 22 червня

У Рівному 22 червня очікується переважно похмура погода, з дрібним дощем у першій половині дня. Опади поступово припиняться лише ввечері, коли небо почне прояснюватися.
переглядів: 214
Після понад двох років у полоні додому повернувся захисник із Рівненщини

У рамках чергового обміну полоненими до рідного дому повернувся військовий із Вараського району.
переглядів: 214