06.07.2019, 18:37

Борщівник Сосновського окуповує Рівне та область (+ФОТО)

Автор фото - Хмарук Валентина

Рівняни все частіше зустрічають цю небезпечну рослину.
Борщівник розрісся практично скрізь. Про це свідчать фото читачів ОГО, які вони надсилають на пошту редакції.

Ось такий борщівник сфотографувала рівнянка практично в центрі міста Рівного - на проспекті Миру 19 та 21.А мешканка Рівненщини Хмарук Валентина сфотографувала борщівники кілька днів тому, 20 червня, у селі Берестечко Демидівського району Рівненської області.

Автор фото - Хмарук Валентина
Автор фото - Хмарук Валентина


Автор фото - Хмарук Валентина
Автор фото - Хмарук Валентина


Автор фото - Хмарук Валентина
Автор фото - Хмарук Валентина


Автор фото - Хмарук Валентина
Автор фото - Хмарук Валентина


Минулого року пані Валентина також сфотографувала рослину, яка була вищою за неї. У жінки зріст - 1 метр 65 сантиметрів.

Автор фото - Хмарук Валентина
Автор фото - Хмарук Валентина


Рівнянка "вполювала" на фото борщівник Сосновського, за її словами, на кінцевій зупинці дитячої залізної дороги,як виходити до Басівкутського озера з правої сторони по вулиці Басівкутський.

"Намагалися знищити самі,але -марно.Просимо посприяти знищенню цієї галявини", - написала жінка.

Рівнянка Наталія Герасимчук сфотографувала ось такий борщівник на вулиці 16 липня у Рівному кілька днів тому, 29 червня.


Автор фото - Наталія Герасимчук <br />
Автор фото - Наталія Герасимчук


Мешканка Рівненщини Зоряна Мельник зробила фото 29 червня у селі Бармаки, на полі між вулицею Горбиста та вулицею Миру.

"Є підозра, що це з'явився борщівник, ближче підійти через хащі не наважуюсь, бо там може бути різне будівельне сміття", - зазначила жінка в листі до редакції.

Читачі також повідомляють, що борщівник Сосновського розсіявся у селах Вересневе та Глинськ.

Зважаючи на те, що в місті Рівному доволі багато борщівника Сосновського творчий колектив ОГО починає нову інтерактивну ініціативу, яка має на меті відслідкувати розповсюдження цієї небезпечної рослини у місті та області.

Цей проект неможливий без вашої участі, шановні читачі. Просимо вас надіслати фото борщівника Сосновського, який ви помітили. Просимо в листі зазначити ім’я та прізвище автора фото (якщо бажаєте, аби їх оприлюднили. Фото підписуються лише за умови, якщо в листі вказане точне ім'я та прізвище автора), а також вулицю та назву міста, селища або села, де зроблене фото, якщо це не місто Рівне.

Фото можна надсилати як з міста Рівного, так і з інших місць Рівненської області. Варто також зазначити дату, коли був зроблений знімок.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Борщівник Сосновського - шкідлива для здоров’я рослина, яка викликає глибокі опіки та алергію на шкірі. Просимо не торкатися рослини і поводитися вкрай обережно.

Фото слід надсилати на адресу info@ogo.ua. В темі слід зазначити "Борщівник Сосновського". Надсилаючи фото, ви погоджуєтеся на їх публікацію на сторінках ресурсів ВД "ОГО". Гонорари за фото не виплачуються.


На основі фото буде сформована мапа розповсюдження борщівника Сосновського у місті Рівному та області.

Дякуємо за вашу активну участь.