Подати
оголошення

14.07.2019, 11:30

Магнітні бурі у липні 2019

В середині місяця варто приділити більше уваги своєму настрою та здоров’ю.
Липень 2019 року з точки зору сонячної активності та магнітних бур спокійний, хіба що в середині та наприкінці місяця ймовірні невеликі геомагнітні коливання та слабкі магнітні бурі.

І все ж вони можуть впливати на самопочуття метеочутливих людей, сердечників та гіпертоніків. Особливо якщо в ці дні ще й різко міняється погода, атмосферний тиск різко падає або росте...

За даними Space Environment Center, NOAA & U.S. Air Force, США, в окремі години 14-15-16 липня очікуються невеликі магнітні збурення.

За прогнозами фахівців Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ТЕСІС, магнітосфера Землі у липні спокійна, за винятком 15-16 липня, 28-29 липня.

Але не виключені й несподівані магнітні бурі, які можуть виникнути на поверхні Землі через 2-3 доби після потужних спалахів і викидів плазми, а також утворення “чорних дір” та плям на Сонці.

Щоб легше переносити дні магнітних бур, варто:
- підтримувати позитивний настрій, уникати стресових ситуацій;
- зменшити фізичні навантаження, не перенапружуватися та перейти на більш спокійний режим дня;
- відмовитися від алкоголю і сигарет, максимально обмежити вживання міцної кави та чаю, солоної, гострої, жирної, смаженої їжі;
- більше перебувати на свіжому повітрі, гуляти, ходити пішки; більше пити води.
- людям з хронічними захворюваннями виконувати рекомендації лікарів і для профілактики приймати препарати, щоб уникнути загострень.

Як поводити себе у дні магнітних бур
Чому кішка лягає на хворе місце?

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram