18.07.2019, 16:41

Уряд призначив нових членів наглядової ради Приватбанку

Фото з Інтернету

Дізнайтеся їхню біографію.
Уряд призначив трьох членів наглядової ради АТ КБ «ПриватБанк» з претендентів, визначених за результатами конкурсного відбору, відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабміну від 27 березня 2019 № 267.

Згідно з рішенням Уряду, незалежними членами наглядової ради Приватбанку стали: Шьонайх-Каролат Себастіан, Томаш Ольга та Сульжик Роман, які розпочнуть фактичне виконання повноважень з 30 липня 2019 року.

Шьонайх-Каролат Себастіан має більше 30 років досвіду роботи в комерційних банках, з яких близько 20 років - на керівних посадах в Німеччині, Австрії та Польщі. Себастіан здобував свою експертизу у Deutsche Bank, очолював регіональні кооперативні банки в Німеччині та Польщі. Має успішний досвід трансформації бізнес-моделей банків.

Томаш Ольга має великий досвід роботи в українських та міжнародних банках, а також в міжнародних фінансових організаціях. Володіє глибоким розумінням українського ринку, а також знаннями найкращих міжнародних практик з акцентом на аудит, оперативну ефективність, управління ризиками та ІТ.

Сульжик Роман має значний досвід роботи у фінансовій сфері в Україні, СНД та США, а також глибоке розуміння IT технологій. Досвід Романа включає експертизу у фінансах та інформаційних технологіях: він співзасновник стартапу, який орієнтований на впровадження передових технологій Blockchain у реальному секторі.

Довідково

13 червня цього року Енгін Акчакоча, Андреа Монета та Стівен Сіліг, яких Уряд своїм розпорядженням від 22 травня 2019 рок № 331-р призначив членами наглядової ради Приватбанку за результатами відкритого конкурсу подали заявки про відмову від вступу на посаду за власним бажанням у зв'язку з неприйнятністю вимог антикорупційного законодавства України щодо декларування.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Нагадаємо, за перший квартал 2018 року ПриватБанк отримав прибуток у розмірі 3,7 млрд грн. За даними прес-служби банку, за перші три місяці року чисті комісійні доходи становили 3,4 млрд грн, що свідчить про високу популярність у населення високотехнологічних послуг банку. Чисті процентні доходи банку склали 3,2 млрд грн.

Клієнти ПриватБанку зможуть отримувати грошові перекази Welsend у євро або доларах США в понад 2 800 відділеннях банку по всій Україні.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ