Київ очима коргі: У столиці створили незвичайний проморолик туристичних принад
- Якщо ви думали, що у нашій команді працюють лише люди, то сьогодні ми розвіємо цей міф! Адже у нас з’явився новий юний актор - песик Лойд! Він також багато знає про життя у столиці і буквально самотужки ретельно дослідив усі туристичні атракції!Про Київ очима Лойда - у цьому відео!
Лойд теж тримає лапу на пульсі столиці та знає усі відомі туристичні місця Києва. У відео він устиг показати всім охочим майдан Незалежності, парк Шевченка, Андріївський узвіз, набережну та Маріїнський парк.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Київ, новини України, проморолик, відео, коргі Лойд, туризм, туристичні локації, що відвідати, ТОП
Правоохоронці розповіли, як росіяни вербували терористів
![](/images/articles/2/small/1738778874.jpg)
Виконавців терактів спецслужби рф вербують через месенджери та інтернет-спільноти. І обіцяють «швидкий» заробіток. На співпрацю частіше погоджується молодь, безробітні, або люди, які ведуть асоціальний спосіб життя.
переглядів: 6
Зеленський підписав закони про воєнний стан та мобілізацію
![](/images/articles/2/small/1738778279.jpg)
Зеленський підписав закони про продовження воєнного стану та мобілізації до 9 травня.
переглядів: 33
У Білорусі розпочалася перевірка бойової готовності армії
![](/images/articles/2/small/1738770618.jpg)
У понеділок, 3 лютого, в Білорусі заявили про початок перевірки бойової готовності збройних сил. У межах заходу заплановані випробування нових методів застосування розвідувальних і ударних безпілотників.
переглядів: 99
Додому із ворожого полону повернулися 150 Захисників України
![](/images/articles/2/small/1738767572.jpg)
Це солдати, сержанти, офіцери. Воїни Військово-Морських сил, які потрапили в полон у Маріуполі та Запорізькій області, Повітряних сил, військові Десантно-штурмових та Сухопутних військ, нацгвардійці, прикордонники, тероборонівці, а також поліцейський.
переглядів: 95
Волинський Митрополит Михаїл отримав догану від Синоду ПЦУ за фрески з бізнесменами
![](/images/articles/2/small/1738692450.jpg)
Синод Православної церкви України виніс догану митрополиту Луцькому і Волинському Михаїлу за скандальні фрески зі зображеннями місцевих бізнесменів на стінах Свято-Троїцького кафедрального собору в Луцьку.
переглядів: 281