02.09.2019, 13:30

Які відомі рівненські першачки сьогодні пішли до школи (+ ФОТО)

Син Олександра Третяка

Сьогодні, 2 вересня, одразу після святкової лінійки у Рівному розпочались уроки.
Це особливо трепетний день для першокласників. Адже у їх житті розпочинається новий шлях. Почуття радості, побоювань та цікавості вони відчувають сьогодні.

Пропонуємо переглянути фотопідбірку дітей відомих рівнян, як сьогодні пішли до першого класу.

Перший раз у перший клас!
Щиро вітаю рівнян Із Днем знань і початком нового навчального року.
Перше вересня – стало святом яке об'єднує школярів, педагогів і батьків, котре завжди є урочистим і хвилюючим днем.
Саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання нового, ще незвіданого дорослого життя.
Усім Вам, дорогі друзі, зичу щастя, міцного здоров'я, щоб кожен крок через тернії до зірок приносив задоволення, радість буття, низку успіхів і перемог.
Щасливого навчального року!
- написав на своїй сторінці у Фейсбук заступник міського голови Рівного Віталій Герман.Мій першокласник. Він так виріс і вже багато чого знає та вміє. Як для тебе, так і для нас батьків цей рік буде особливим: насичений новими знаннями, цікавими та корисними книгами. Ми батьки завжди допоможемо та підтримаємо тебе як у навчанні, так і в житті, в усіх твоїх починаннях, допоможемо подолати усі труднощі, які виникнуть.
Сьогодні для тебе пролунав перший дзвоник, який символізує початок нового, легкого та успішного року. Сину, будь здоровим, щоб усмішка не сходила з твого обличчя, а в очах завжди горів вогник, який спонукатиме до нових вершин.
Вітаю усіх школярів та їхніх батьків із святом Першого дзвоника. Бажаю, щоб рік був наповнений новими знаннями, навчання було легким, оцінки високими, а знання корисними.
Тож повний вперед школярі, курс до школи!
- пише Роман Курис, власник житлового комплексу "На Щасливому".Перший дзвіночок!
Перший клас!
Перший школярик!
З Богом синку, в країну знань і мудрості!
- дописує у ФБ ректор Рівненської духовної семінарії Олександр ТретякЧитайте також: Відомий фотохудожник навчатиме дітей мистецтву фотографіїЩасливе Рівне