16.09.2019, 14:40

Як на Рівненщині боротимуться з булінгом

Фото з Інтернету

Ситуацію з цькуванням дітей у школі намагаються владнати.
Тож у рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!" з 16 по 20 вересня на Рівненщині проходитиме Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

Представники органів державної влади, громадських організацій, активісти, лідери суспільних думок та просто небайдужі громадяни об'єдналися разом, щоб максимально привернути увагу молоді до проблеми булінгу.Під час Тижня з протидії булінгу у Рівному та області триватимуть правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві нетерпимості до явища булінгу.

Працівники юстиції разом зі своїми партнерами завітають до школярів та студентів навчальних закладів із виховними заходами, тренінгами та координаційними зустрічами.

Читайте також: Реперка Alyona Alyona представила кліп на нову соціально важливу пісню

- Пропонуємо усім (дорослим і дітям) долучитися до Тижня з протидії булінгу та внести свої пропозиції щодо способів подолання цього негативного явища у суспільстві. Сподіваємося на конструктивний діалог та амбітні рекомендації зі сторони молоді під час наших зустрічей. Тільки разом зможемо змінити світ на краще, - зазначила Оксана Сальчук, начальниця Рівненської юстиції.

Про це повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області.
Щасливе Рівне