03.10.2019, 16:50

Чи цікава рівнянам наука?

У місті відбудеться дискусія «Як популяризувати науку» за участі Дмитра Шевчука та Віталія Лебедюка (Рівне).
Про що ви думаєте, коли чуєте слово «наука»? Нудно, нецікаво, і не потрібно?

Тоді хочеться трішки розчарувати Вас. Адже наука – важлива, а ще точно може бути цікавою та популярною. Наука поступово виходить із закритої спільноти дослідників, із товстих стін університетів, долає межі конференцій, монографій та іншої високочолої «тусовки». Наука рухається у зовнішній світ, до людей, які хочуть орієнтуватися у тому, як влаштовано все навколо, і знайомитися із сучасними дослідженнями, не заглиблюючись у світ наукової термінології.Існують різноманітні шляхи популяризації науки. Зокрема книжковий ринок все частіше поповнюється новими науково-популярними книгами. Така тематика важлива, насамперед, для того, аби ми усі розуміли, що «наука» - не просто абстрактне і не цікаве слово, а ціла система, яка формує нас, наше мислення і свідомість. Важливим є поширення наукової тематики не лише для дорослих, а й серед дитячої літератури. Які є шляхи поширення інформації про науку? Навіщо її популяризувати та й чи потрібно взагалі? Про це, та багато іншого цікавого, розкажуть улюбленці людей, які цікавляться наукою, автори найпалкіших дискусій у нашій книгарні, а віднедавна ведучі науково-популярної програми «Теорія всього» - Дмитро Шевчук та Віталій Лебедюк.

Дмитро Шевчук – доктор філософських наук, професор Національного університету «Острозька академія».

Віталій Лебедюк – кандидат наук з державного управління, доцент, декан факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія».

Подія у FB: https://www.facebook.com/events/401166390586933/

Дискусія «Як популяризувати науку» за участі Дмитра Шевчука та Віталія Лебедюка, яка відбудеться 4 жовтня. Початок – о 18.30.

Книгарня "Є" Рівне
Короленка, 2.
Вхід вільний


Нагадаємо, нещодавно у Рівному говорили про відомий часопис.