Авіакатастрофа біля Львова: Відомо, скільки людей загинули
Літак Ан-12 знайшли на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги.
Станом на 9.00 встановлено, що на борту перебувало 8 чоловік, з них 7 членів екіпажу та одна особа, що супроводжувала вантаж. Внаслідок падіння літака 3 особи загинуло, 3 особи постраждало, доля 2 осіб невідома. Аварійно-рятувальні роботи тривають.
Станом на 09.20 підрозділами ДСНС деблоковано одного члена екіпажу та передано працівникам швидкої медичної допомоги.
Від ДСНС залучено 41 чол. о/с та 7 од. техніки.
На місці події працює оперативна група ГУ ДСНС України у Львівській області.
закінчилось пальне, аварійна посадка, розбився літак, авіакатастрофа, Львів, надзвичайні події
Реєстрація авто у Рівному тимчасово зупинена: що потрібно знати?
З 1 лютого 2025 року через технічні причини тимчасово призупинено прийом документів для отримання низки послуг сервісного центру МВС.
переглядів: 106
Рання весна, міцні морози в лютому? Рівненські синоптики роз'яснили погодну ситуацію
Про особливості січня та прогноз погоди на останній місяць зими та весну 2025 року розповіли фахівці Рівненського обласного центру з гідрометеорології.
переглядів: 103
Скорботний ранок: сьогодні до Рівного прибуде траурний кортеж
Загиблі воїни повертаються додому, щоб знайти вічний спочинок.
переглядів: 277
Масштабна автотроща у Гощі: п’ять авто понівечено, є постраждалі
Сьогодні, 4 лютого, близько 16:40 у селі Гоща сталася масштабна дорожньо-транспортна пригода. За попередньою інформацією поліції, зіткнулося одразу п’ять автомобілів.
переглядів: 399
На Рівненщині виявили нетверезого водія без прав, який знову сідав за кермо
Дубенські патрульні затримали нетверезого водія, який керував автомобілем, не маючи на це права. Сідає за кермо без посвідчення чоловік вже не вперше.
переглядів: 244