Бізнес на дітях: керівник інтернату продавав своїх підопічних
Поліцейські дізналися, що керівник одного з інтернатів Запорізької області за гроші надає стороннім особам малолітніх підопічних для використання їх як робочу силу на приватних будівельних та господарчих об’єктах.

10 жовтня працівники Управління боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми, слідчі ГУНП в Запорізькій області із залученням спецпризначенців «КОРД», під процесуальним керівництвом прокуратури, викрили підозрюваного після отримання 1000 гривень за надання 4 неповнолітніх дітей віком до 14 років, хлопчиків, сторонній особі для виконання будівельних робіт у приватному домоволодінні селища міського типу Приазовське.
Вирішується питання щодо затримання фігуранта в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, проводяться слідчі дії.
Триває досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.3 ст.149 (Торгівля людьми) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від восьми до п’ятнадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.
За повідомленням з відділу комунікації поліції Запорізької області,zp.npu.gov.ua
Нагадаємо, мешканця Київщини підозрюють у жорстокому зґвалтуванні доньки. У Рівному поліцейський застрелився з табельної зброї.

на роботи, продавав дітей, директор, Запоріжжя, надзвичайні новини
У центрі Костополя з'являться нові паркомісця та переходи

У Костополі розпочалися роботи з реконструкції центральної частини міста, що обіцяє значні зміни для автомобілістів та пішоходів. Основною метою проєкту є удосконалення схеми дорожнього руху, розвантаження центру від надмірної кількості транспорту, а також підвищення безпеки та комфорту для всіх мешканців.
переглядів: 18
У Рівному на Оствиці відбудеться Благодійний пікнік для підтримки ЗСУ

Рівне готується до унікальної події, яка поєднає розваги, освіту та благодійність. У суботу, 17 серпня, парк історичної реконструкції Оствиця вдруге збере мешканців та гостей міста на Благодійний пікнік.
переглядів: 122
Рівне знову стане столицею українського спідвею

30 серпня у Рівному відбудуться міжнародні змагання зі спідвею: на треку зійдуться спортсмени з України та Європи.
переглядів: 270
Прокуратура Рівненщини повернула громаді Зарічного укриття, яке було приватизовано з аптекою

Прокуратура Вараської окружної прокуратури успішно повернула в комунальну власність захисну споруду цивільного захисту, що знаходиться в селищі Зарічне Рівненської області.
переглядів: 203
Автотроща у Бармаках: що відомо про постраждалих

Аварія сталася вчора 11 серпня, близько 19:10 на автодорозі «Рівне-Тучин» у селі Бармаки.
переглядів: 422
Реклама