04.11.2019, 09:52

4 листопада - День Казанської ікони Божої Матері(+Молитва)

Фото ілюстративне

День чудотворної Казанської ікони Божої Матері православні українці відзначають двічі на рік – 21 липня і 4 листопада.

Перед іконою Казанської Божої Матері найчастіше моляться про успішне заміжжя і сімейне щастя. Вважається, що Казанська Божа Матір як покровителька сім'ї вбереже від проблем. Нерідко моляться перед нею і про зцілення від усяких хвороб і про наділення мудрістю перед прийняттям важливого рішення. Крім того, Казанську ікону називають Дороговказницею. Православні вірять, що вона допомагає прийняти правильне рішення, наставляє до благої мети, а також оберігає від помилок.

Більше про ікону Казанської Богоматері читайте на "ОГО".

Молитва перед Казанською іконою Богоматері

О, Пресвята Госпоже, Владичице Богородице! Зі страхом, вірою і любов'ю перед чесною і чудотворною іконою молимо Тебе: не відверни лиця Твого від тих, хто вдається до Тебе. Визволи всіх, хто молиться тобі, від падінь гріховних, від наклепу злих людей, від усяких спокус, скорбот, хвороб, бід і раптової смерті. Даруй нам дух руйнування, смирення серця, чистоту думок, виправлення гріховного життя і залишення гріхів, так всі оспівують велич і милість Твою. Молитва Казанської Божої Матері / trebaonline.ru Сподобимося і Небесного Царства, і тамо з усіма святими прославимо чесне ім'я Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.

***

О Пресвятая Госпоже Владычице Богородице! Со страхом, верою и любовию припадающе пред честною иконою Твоею, молим Тя: не отврати лица Твоего от прибегающих к Тебе, умоли, Милосердная Мати, Сына Твоего и Бога нашего, Господа Иисуса Христа, да сохранит мирну страну нашу, да утвердит церковь Свою святую да незыблему соблюдет ю от неверия, ересей и раскола. Не имамы бо иныя помощи, не имамы иныя надежды, разве Тебе, Пречистая Дево: Ты еси Всесильная христиан Помощница и Заступница. Избави всех с верою Тебе молящихся от падений греховных, от навета злых человек, от всяких искушений, скорбей, бед и от напрасныя смерти; даруй нам дух сокрушения, смирение сердца, чистоту помышлений, исправление греховныя жизни и оставление прегрешений, да вси благодарне воспевающе величия Твоя, сподобимся Небеснаго Царствия и тамо со всеми святыми прославим Пречестное и Великолепое Имя Отца и Сына и Святаго Духа. Аминь.