Де знайти роботу із гнучким графіком?
Аналіз бази hh.ua | grc показав: знайти пропозицію про роботу з чотириденним робочим тижнем на українському ринку праці можна, хоча такі вакансії досить поодинокі. І здебільшого вони стосуються виробничих спеціальностей: інженерів, механіків, електромонтерів тощо.
А от щодо надання гнучкого графіка українські роботодавці більш охоче йдуть назустріч пошукачам. Так, з усіх вакансій, розміщених на hh.ua | grc протягом 2019 року, 6% припадало на пропозиції з таким графіком. Найактивніші – роботодавці з галузей IT, роздрібної торгівлі та маркетингу. Цікаво, що подібні пропозиції можна було знайти, наприклад, і в банківській галузі, яка вважається досить консервативною. Наприклад, шукали бухгалтера з графіком – 3 дні в офісі, 2 дні віддалено, 2 дні вихідних. Або аналітика з «плаваючим» часом початку робочого дня: з 8 до 11.
Нагадаємо, що згідно з минулорічним дослідженням 2% респондентів працюють за чотириденним графіком, а 30% вважать його найоптимальнішим. Загалом більшість опитаних воліла б самостійно регулювати свій робочий графік.
робота, де знайти роботу, гнучкий графік, вакансії, робочий графік
Тельці будуть втомлені: астропрогноз на четвер
Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 16 січня.
переглядів: 210
Домашня шаурма: найпростіший рецепт для всієї сім'ї
Легкий рецепт домашньої шаурми.
переглядів: 1524
Як доглядати за шкірою в зимовий період: поради косметолога
Експерт розповів про те, як зберегти здоров'я своєї шкіри з настанням зими.
переглядів: 1748
Нащо носити шапку взимку
Взимку та під час вітряної погоди шапка стає не просто аксесуаром, а необхідним елементом захисту здоров’я. Її відсутність у холодну пору року може спричинити низку серйозних проблем, особливо після переохолодження.
переглядів: 207
Компанія Акріс Агро (група АST) долучилася до проєкту з працевлаштування водійок вантажівок
В Україні запустили пілотний проєкт з підготовки та працевлаштування водійок вантажівок. Повномасштабна війна внесла свої корективи і в суспільстві зростає запит на представленість жінок в традиційно «чоловічих» фахових сферах.
переглядів: 294