20.11.2019, 12:45

Транспорт Рівного: Придбали тролейбуси майже за 10 мільйонів

«Рівнеелектроавтотранс» поповнився двома новими тролейбусами марки «Дніпро». Технічне обслуговування вже закінчено і після 50 кілометрової обкатки новий транспорт виїде на маршрути.
«Два тролейбуси коштують майже 10 мільйонів. Ми оголосили тендер і найкращу пропозицію запропонувала фірма «Літан» із Дніпра. Ця фірма в Україні перемагає майже в дев’яносто відсотках. Тролейбус дуже сучасний. Ще приємно, коли ми їх запускаємо в експлуатацію, прийшло повідомлення з Корпорації підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс», що за результатами розгляду показників роботи колективів підприємств, наше управління знову на першому місці. Сподіваюсь, ці два тролейбуси також зроблять приємне рівнянам. Кожний рік, як би не було скрутно будемо купляти новий тролейбус. Транспорт номер один у Рівному, повинен бути новий тролейбус, або інший екологічно чистий транспорт. Всі тролейбуси, які ми купили працюють як годинник» - розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.Придбані тролейбуси відповідають усім сучасним вимогам. Вони мають низький рівень підлоги, відкидний пандус для заїзду людей з обмеженими можливостями (використання якого контролюватиме кондуктор) і місце для людей з візками. Водій має кондиціонер і можливість оповіщати пасажирів. Крім того, з усіх боків тролейбус оснащений інформаційним табло.

Додамо, що нині у парку електропідприємства 17 нових тролейбусів. Загалом електротранспорту, включаючи тягач «Технічної допомоги» - 87 одиниць.