Від джазу до армії один крок: Нацгвардієць розповів захоплюючу історію
- Мама дуже хотіла щоб я грав на гітарі. Коли вела мене до музичної школи так і сказала «я запишу тебе в клас по гітарі». Коли прийшли до викладача і він запитав, на чому я хочу грати я сказав «на барабанах». Мамі довелось підкоритись.
Після музичної школи його шлях попрямував до музичного коледжу. Там хлопець грав на дуже незвичному для Україні інструменті, марібмі. Якраз тоді їх закупили у навчальний заклад.

- Проблема в тому, що у наших навчальних закладах не навчають окремо грі на барабанах. Тому я навчався індивідуально. Іноді доводилось вставати о шостій ранку і одразу йти до коледжу. Займався там до 8 чи 9 вечора. Хотів відточити свою майстерність. Пізніше з хлопцями створили свій бенд, грали джаз. Та й до цього часу граємо, мали вже кілька концертів, записували пісні.
Але в певний момент постало питання «Що далі?». Навчальний заклад позаду. Звісно, можна було іти вчитись далі, а можна було почати працювати.
- На той момент, коли я закінчив, підходив час, коли потрібно було йти на строкову службу. Чесно кажучи, це мене не дуже радувало. Я не міг уявити, як я проживу без свого інструменту півтора роки. Як я не зможу грати, коли цього вимагає моя душа. Тоді мій тато запропонував іти на контрактну службу але туди, де я міг би приносити користь і розвиватись. Тоді я подумав, що це, мабуть, теж не моє. Ну що я можу грати в духовому оркестрі? Який у них репертуар?
Тоді слова батька все-таки застрягли в голові у Богдана. Хлопець став думати над варіантами.
- Я знав про оркестр 2 Галицької бригади. У нашому регіоні про нього відомо усім музикантам, та й не тільки. Оркестр часто дає вуличні концерти, їздить по західній Україні. Тут, на заході, люди дуже люблять запальну і народу музику, а музиканти оркестру на ній спеціалісти. Тому і запам’ятовують їх люди. Окрім того, в тому оркестрі вже служили кілька випускників мого коледжу, дещо старші за мене. Я звернувся до військової частини і виявилось, що є вакантне місце, помічника соліста оркестру. Я познайомився з колективом, деяких людей я трішки пам’ятав по училищу. Подивився репертуар, спробував грати. Так, ця музика була інша, але мені сподобалось.

В цьому колективі з джазового музиканта народився військовий. Зараз Богдан разом з іншими військовослужбовцями проходить підготовку молодого поповнення, незабаром присягне на вірність українському народові. Коли має вільну хвилинку, біжить до оркестрантів, аби взяти палички до рук та грати.
- Розумієте, барабани – це моє все. Я хочу грати до кінця свого життя. Усім здається, що в армії інша музика, але тут я з’ясував для себе, що військові музиканти можуть бути різними. Джазовими, рокерами, народними, духовими. Тут настільки теплий і тісний колектив, що я ніде не зустрічав. Кожен один за одного, підказують, тренуються, підтримують. Я відчуваю, що знайшов для себе своє місце у житті.

галицька бригада, хобі, гра на барабанах, нацгвардієць, життя
Волонтерка з Рівного Іванна Черноус збирає на "бойові" авто для Батальйону "Небесна Кара" 54 ОМБр

Рівненська волонтерка Іванна Черноус оголосила терміновий збір коштів на придбання двох автомобілів для Батальйону Безпілотних Систем "Небесна Кара" 54 Окремої механізованої бригади.
переглядів: 209
На фасаді рівненської гімназії №6 з'явиться дошка загиблому Миколі Кухарцю

Завтра, 11 липня, о 8:50 у Рівному відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя Миколи Кухарця. Пам'ятний знак буде встановлено на фасаді гімназії №6, де навчався захисник України.
переглядів: 163
Дубровиці - 1020 років: як відсвяткувало ювілей найстаріше місто Рівненщини

У неділю, 6 липня, громада Дубровиці зібралася разом, аби відзначити 1020-річчя древнього міста, яке, попри виклики, зберігає унікальний дух, теплоту й самобутність.
переглядів: 141
10 липня – День вшанування загиблих медиків: Острожчина схиляє голови перед Героями-рятівниками

Сьогодні, 10 липня, Україна відзначає День вшанування загиблих медиків – важливу дату, запроваджену в межах проєкту «Посвіт пам’яті». Долучилися до вшанування загиблих медиків і у Острозькій громаді.
переглядів: 173
Княжна Гальшка Острозька і Василь Червоній: 20 видатних рівнян

Історія завжди мала особливе значення і потужний вплив на життя українського народу. Саме тому так важливо пам'ятати тих, то цю історію творив. І залишив у ній свій вагомий слід.
переглядів: 308