24.11.2019, 08:00

На Рівненщині пов'язали кримінального авторитета(+ФОТО)

22 листопада, близько 22-ї години до охоронців порядку надійшла інформація про те, що на території України незаконно перебуває «злодій в законі» та найближчим часом збирається їхати до столиці. Встановивши його ймовірний маршрут, поліцейські провели операцію для його затримання.
Поліцейські затримали «злодія в законі»

На автомобільній дорозі «Київ-Чоп», неподалік м. Корець, патрульні поліцейські спільно з співробітниками управління стратегічних розслідувань та ГВ БКОЗ СБУ в Києві та Київській області затримали «злодія в законі», у кримінальному світі відомого як «Тенго Пітерський» та «Тенго Гальський».Надати документи 37-річний іноземець не зміг, лише мав при собі підроблене водійське посвідчення. Автомобіль, на якому пересувався, також мав явні ознаки підроблених номерних агрегатів. Своє перебування в Україні та поїздку до Києва охарактеризував дружнім візитом до старих друзів.

Затриманий, 37-річний іноземець, був коронований у 2014 році в м. Санкт-Петербург. За його плечима кілька судимостей за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, у тому числі за замах на вбивство.

Упродовж останніх трьох років «Тенго Пітерський» кілька разів незаконно перетинав кордон України, за що його затримували правоохоронці з подальшим видворенням до Туреччини. Останнього разу це було у жовтні 2019 року.
Незважаючи на заборону в’їзду, він вкотре незаконно потрапив до країни та був затриманий. За даними оперативників, Тенгіз Чарай мав намір налагодити контроль та перерозподіл грошових потоків, отриманих від вчинення майнових злочинів.

Наразі співробітники управління Державної міграційної служби України в Рівненській області склали адміністративний протокол за фактом порушення правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України. Найближчим часом його буде видворено за межі України.