03.12.2019, 06:00

Зрадив чоловік: як буде діяти розумна дружина

Що робити, якщо ви дізналися про зраду чоловіка
Зраду пережити нелегко, особливо якщо партнерів при цьому багато що пов'язує. Залишити в минулому спільно прожиті кращі роки не так-то просто, інформує Ukr.Media.

Що ж робити, якщо ви дізналися про зраду чоловіка?

Спокій

Перше і найважливіше правило в таких випадках — охолонути. На емоціях можна наговорити багато неприємних речей як чоловікові, так і суперницям, уявним і дійсним, а потім, можливо, доведеться покаятися у сказаних словах. При підозрі на зраду потрібні холодна голова і ясний розум. Тоді з такого неприємного становища можна вийти якщо не переможцем, то хоча б жінкою, яка не зазнала значної шкоди і яка оговтається від того, що сталося.Докази

При підозрі на зраду необхідно для початку переконатися, що зрада була. Можна попросити допомоги знайомих, звернути увагу на вхідні та вихідні повідомлення і дзвінки чоловіка, навіть на жіноче волосся на піджаку або на час перебування в мережі. Чим поганий такий спосіб? Одним, але дуже важливим моментом: настільки сильно занурюючись у життя іншої людини, нехай і коханої, ви забуваєте про себе і перестаєте бути цікавою і самостійною особистістю. Пам'ятайте про себе, про захоплення, друзів, роботу, інакше все життя мине у пошуках доказів, і не підштовхуйте чоловіка до зради.

Шляхи відступу

Зрозуміло, дізнавшись на всі сто відсотків, що зрада була, ви щонайменше запропонуйте взяти паузу у стосунках, а то і зовсім розлучитися. Однак краще спочатку взяти на озброєння ввічливу і відсторонену манеру. Хто у вашій родині більше заробляє? Чи є діти? Чи є у вас подруги і родичі, готові вас прихистити, якщо квартира, в якій ви проживаєте, належить чоловікові? Всі ці питання треба обдумати, перш ніж збирати партнеру валізу. Прощати чи не прощати чоловіка-зрадника? Це вирішувати лише вам. Ми можемо тільки зазначити два шляхи подальшого розвитку подій.Варіант перший: стратити, не можна помилувати

Якщо ви зважили всі за і проти та прийшли до висновку, що прощати зраду не маєте наміру, потрібно розходитися. Особливо, якщо вас з партнером не пов'язують при цьому спільні діти, бізнес, нерухомість. При розриві не варто поливати брудом колишнього чоловіка і суперницю, з якою він зрадив, щоб не плодити чутки та плітки і виглядати в цій ситуації людиною, яка має рацію.

Варіант другий: зрозуміти, пробачити

Якщо вас багато що пов'язує, а зрада дійсно була помилкою, ви можете пробачити партнерові. Важлива умова – свою провину він повинен якось компенсувати. В іншому випадку ви будете відчувати цей незакритий гештальт, перебувати у пригніченому і невиграшному становищі, а то і порівнювати себе з суперницею. Ці небезпечні моменти зашкодять шлюбу, який і так може тріщати по швах.
Щасливе Рівне
Бесплатка

Панасюк
Автовикуп


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net