Український фільм "Плем'я" серед 50 найкращих стрічок за десятиліття

Фільм опинився на 48 позиції, обійшовши науково-фантастичний "Чорна пантера" та драматичну роботу Квентіна Тарантіно "Одного разу в Голлівуді" з Леонардо Ді Капріо та Бредом Піттом в головних ролях. Стрічка "Плем'я" вже отримувала почесне звання "Прорив року" 2014 від Rolling Stone та спромоглася зібрати численні нагороди на Каннському кінофестивалі та премії Єврооскар.
Безрадісна драма, виконана глухонімим непрофесійним актором, що спілкується за допомогою мови жестів, перетворює сценарій "Володаря мух" на захоплюючу кінематографічну вправу, – прокоментували представники Rolling Stone. За дві години фільму глядачі не прочують жодного слова. На екрані лише мова жестів і жодного дубляжу чи субтитрів. Картина розповідає драматичну історію інтернату для підлітків з вадами слуху. Тут панують свої закони і щоб вижити в жорстокому світі, потрібно стати одним із "Племені". У фільмі є і любов, і інтриги, й неприхована жорстокість та насильство.

В Україні запроваджують цифрову гривню

Національний банк України (НБУ) готує до запуску пілотний проєкт цифрової гривні. Е-гривня - це нова форма грошей, яка існуватиме поряд з готівкою та безготівковими платежами.
переглядів: 368
Трагедія в Києві: 12-річний хлопчик помер після ураження струмом на електропотязі

У столичній лікарні помер 12-річний хлопчик, який 13 березня отримав важкі опіки внаслідок ураження електричним струмом на станції "Київ-Волинський". Про це повідомили в поліції Києва.
переглядів: 379
Україна уже атакувала росію ракетою "Нептун" - Forbes

Україна успішно випробувала та застосувала ракету «Довгий Нептун» із дальністю у тисячу кілометрів.
переглядів: 564
Міжнародний аеропорт у Львові може відновити роботу вже цієї весни

Відновлення роботи міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького можливе вже у квітні-травні цього року. Однак реалізація цього сценарію залежатиме від позитивних зрушень щодо припинення війни.
переглядів: 561
У Македонії під час пожежі на дискотеці загинуло 50 людей

У місті Кочані в Північній Македонії під час пожежі на дискотеці у клубі Pulse загинули щонайменше 50 людей. Про це інформує македонська служба "Радіо Свобода".
переглядів: 543