31.12.2019, 18:00

Як рівнянка знімала кліп на пісню Вільна (+ВІДЕО)

Скріншот з відео backstage кліпу

Нещодавно світ побачило відео на пісню "Вільна", яка є треком до фільму "Віддана". В мережі з'явилося відео, як знімався кліп до цієї пісні.
Співачка Тіна Кароль та солістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна представили кліп на спільний сингл під назвою "Вільна". Це саундтрек до стрічки "Віддана", яка має побачити екрани уже найближчим часом. Режисер-постановник: Христина Сиволап.

Музику написав Олександр Шкуркін, а слова Альона "alyona alyona" Савраненко.Виконання: Тіна Кароль, Юлія Саніна Продюсер: Надія Зайончковська Режисер-постановник: Христина Сиволап Оператор-постановник: Юрій Король Режисер монтажу: Денис Захаров Колорист: Дмитро Василенко Автор музики: Олександр Шкуркін Автор тексту: Альона Савраненко Адаптіція пісні для фільму: Євген Філатов Стиліст: Ольга Ревуцька Стиліст-візажист Тіни Кароль: Наталія Стрільчук Стиліст зачіски Тіни Кароль: Ігор Ломов Стиліст-візажист Юлії Саніної: Слава Чайка Стиліст зачіски Юлії Саніної: Віталій Дацюк.

"Вільна" - це саундтрек до фільму Віддана.

фото з rivne1.tv.
фото з rivne1.tv.


Режисер стрічки - рівнянка Христина Сиволап.

Христина Сиволап відома короткометражкою на мільйон гривень – “Давай не сьогодні”, яку зняла у 2013 році. У 2015 році робота рівнянки виграла короткометражний конкурс на італійському кінофестивалі Triest Film Festival, а у Львові на “Wiz-Art” стрічка отримала приз глядацьких симпатій.

Стрічка “Давай не сьогодні” також отримала другу премію на РМКФ МІСТО МРІЇ.

Прем'єра фільму "Віддана" має відбутися у січні 2020 року.

Також була режисером однієї зі знімальних груп серіалу "Тато Ден".
Щасливе Рівне