У Рівному лунала стрілянина
Поліцейські встановлюватимуть усі обставини події в рамках досудового розслідування за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України. Наразі проводяться розшукові заходи та першочергові слідчі дії щодо встановлення осіб, причетних до хуліганських дій, зокрема і зловмисника, який здійснив постріли.
Потерпілого, 25-річного рівнянина, який отримав легкі тілесні ушкодження, після надання медичної допомоги, відпустили.
За повідомленням з відділу комунікації поліції Рівненської області.
Нагадаємо, на Рівненщині застрелили мисливця. Також сталася потрійна ДТП на Рівненщині

На Рівненщині зростає активність кліщів: уже зафіксовані випадки хвороби Лайма

З настанням тепла активізуються іксодові кліщі, які можуть переносити майже 150 збудників небезпечних захворювань, зокрема хворобу Лайма.
переглядів: 127
У Рівному попрощаються із загиблими захисниками

Завтра Рівне попрощається із двома захисниками України – Олександром Карпюком та Петром Байдецьким.
переглядів: 146
У Рівному попрощаються із загиблими захисниками

Завтра Рівне попрощається із двома захисниками України – Олександром Карпюком та Петром Байдецьким.
переглядів: 113
Суд обрав запобіжний захід рівнянину, підозрюваному у розбійному нападі на поштове відділення

22-річного жителя Рівного підозрюють у розбійному нападі, скоєному в умовах воєнного стану. За такий злочин йому загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
переглядів: 177
У Рівному в ДТП травмувалися двоє людей, 11-річна дівчинка в реанімації

Сьогодні, 31 березня, близько 13:00 на вулиці Степана Бандери в Рівному сталася дорожньо-транспортна пригода за участі двох автомобілів.
переглядів: 274