Подати
оголошення

10.01.2020, 10:01

Як рівняни прикрашають ялинки у себе вдома?

Впродовж усіх святкових днів ялинка залишається у центрі уваги. Прикрашають цю різдвяну красуню з особливим трепетом, оскільки вона найчастіше й створює святковий настрій. Саме тому прикрашання ялинки - особливий ритуал для кожної сім'ї, яка встановлює різдвяну красуню у своїй домівці.
Видавничий дім ОГО запропонував рівнянам похвалитися своєю ялинкою "на увесь світ", приславши на адресу редакції фото зеленої красуні.

Ось кількa нових знімків різдвяних красунь, які прийшли на адресу редакції.Нещодавно на адресу редакції прийшов лист від постійної читачки ОГО, Оксани Вілімець з фотографією ялинки, яка стоїть в неї вдома. Ось що розповіла жінка про свою ялинку:

- Любимо ставити ялинку з дітками.Для дітей це велика радість.А ще найбільша радість прокинутися та знайти подаруночки під ялинкою.
Щоб відчуваволося дійсно Новорічне свято.


Перед цим читачка ОГО теж надіслала фото ялинки, яка стоїть у неї вдома:Пропонуємо вам теж зробити фотку лісової красуні у себе вдома. Якщо на ній є якісь особливі для вас іграшки, можете про це згадати.

І Ваша розповідь разом з фото з’являться на порталі ОГО. Якшо ви бажаєте, аби було зазначене Ваше авторство — згадайте про це у тексті листа, зазначивши при цьому своє ім’я та прізвище.

Листи висилайте на електронну пошта: info@ogo.ua.

Тема листа: “Моя ялинка”.

(За тексти та фото гонорар не виплачується).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Які ялинки стоять у будинках рівнян?
Конкурс "Моя ялинка": Рівнянка показала новорічне дерево у всій красі

Конкурс "Моя ялинка": Рівняни хваляться новорічними красунями