17.01.2020, 17:32

Відомий бізнесмен з Рівного обурений через інцидент з іноземцями

Олег Червонюк, фото з його сторінки у ФБ

Відомий рівненський бізнесмен Олег Червонюк написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук, що кілька днів тому стався прикрий інцидент із запрошеними фахівцями із Туреччини.
За словами Олега Червонюка, чотирьох фахівців із Туреччини офіційно запросив Рівненський льонокомбінат (ТМ Goldi) для навчання працівників роботі на новому обладнанні. Компанія придбала квитки за власний кошт. Проте, як пише пан Червонюк, гостей з Туреччини затримали у Львівському аеропорту, де вони перебували кілька годин. Турецькі гості були змушені обходитися без перекладача, підписувати документи, після чого їх за бюджетний кошт відправили додому. А з юристами Льонокомбінату, як стверджує бізнесмен, ніхто не захотів зустрічатися.

"Скажіть, можна не обурюватися, можна залишати безкарними отакі "дрібниці", з яких, зрештою, і складається вся наша економіка та формується обличчя держави в цілому..." - наголосив Олег Червонюк.

Олег Червонюк - власник цілісного майнового комплексу Рівненського льонокомбінату, голова спостережної ради ТОВ «Т-Стиль», кандидат в народні депутати у 2012 і в 2014 роках по округу №152 (Рівне).
Щасливе Рівне