Дитячі ліжка та їх різновиди
Для новонароджених
Таке ліжко підходить дитині від 0 до 3 років. Саме у цей період дитина проводить у ліжку багато часу, тому необхідно, щоб воно було якісним та надійним, адже погано підібране ліжечко може негативно вплинути на розвиток хребта дитини.
Так, ліжка для новонароджених діляться на:
• Колискову.
Таке ліжко має розгойдувальний механізм, який можу бути механічним або ж автоматичним. Деякі моделі мають дно, що піднімається, та бортики, які опускаються.
• Гібридне ліжко.
Це ліжко, але об'єднує в собі спальне місце з іншими функція. Воно може мати полички, шухлядки, комод, пеленальний столик або ж спеціальне місце для годування.
• Манеж.
Такий варіант є ідеальним для невеликих квартир, тому що легко складається, також ця функція говорить про те, що манеж можна брати з собою у подорожі, адже багато місця він не займе. Це ліжко є не лише спальним місцем, але й простором для ігор.
Для дошкільнят
Дитина росте, тому далі, у віці від 3 років, їй потрібне інше ліжко, яке також може мати свої конструкційні особливості:
• Класична.
Звичайне ліжко, але має захисні бортини з боків, щоб дитина під час сну не випала.
• Трансформер.
Ліжко для дошкільнят також може об'єднувати в собі не тільки спальне місце, але й шафи, комоди, столи, полки, ящики. Ліжко для дітей цього віку вже бути трішки більшим.
• Тематичні.
Тематичні ліжка є просто мрією кожної дитини, адже вони виготовляються у формі машинок, кораблів, персонажів мультфільмів та навіть цілих міст. Вони також повинні мати захисті елементи для дитини.
Для школярів
Для дітей шкільного віку вже потрібно підбирати меблі з розрахунком на робоче місце. Вони можуть бути:
• Класичними.
Звичайне односпальне місце, захисні елементи вже не обов'язкові, але якщо вони наявні, то можуть демонтуватися.
• Горищем з робочою зоною.
Тобто саме ліжко знаходиться на другому ярусі, а під низом розміщується справжнє робоче місце зі столом, шафам та іншими необхідними елементами.
• Двох'ярусними.
Коли одна конструкція об'єднує в собі два ліжка: на першому та на другому ярусах. Часто можна зустріти такі ліжка з шафами або шведськими стінками.

З Днем рибалки: привітання від професіоналів до любителів

Щорічно у другу неділю липня в Україні відзначається особлива подія для мільйонів українців – День рибалки. Цього року, 13 липня 2025 року, свято об'єднує всіх, хто присвятив своє життя рибальській справі, а також тих, для кого риболовля є улюбленим хобі та способом відпочинку.
переглядів: 81
13 липня: Собор святого архангела Гавриїла, День Рибалки та інші важливі свята

У неділю, 13 липня, минає 194-й день 2025 року, і ця дата багата на цікаві події та свята. Серед них – Міжнародний день головоломки, День картоплі фрі та особливе свято для багатьох українців – День рибалки. Також цього дня відзначається незвичайний День задоволених співробітників.
переглядів: 96
Від Місяця у Водолії до Марса у Леві: Детальний гороскоп на неділю 13 липня для всіх знаків

Неділя, 13 липня, принесе інтенсивні емоції та випробування для всіх знаків Зодіаку. Місяць у Водолії спадає, що створює атмосферу холодної відчуженості, яка зустрічається з відголосками вчорашньої напруги.
переглядів: 108
Комбуча – давно забутий чайний гриб, що знову в моді
Ще кілька десятиліть тому майже в кожній українській кухні на підвіконні жив у трилітровій банці «чайний гриб». Його поїли солодким чаєм і щотижня зливали напій — кислуватий, трохи ігристий, із незвичним смаком. Тоді його пили для «загального оздоровлення» — і не замислювались, що це насправді справжня домашня комбуча, напій, який сьогодні став світовим wellness-трендом.
переглядів: 917
5 хвилин на підготовку: швидкий рецепт яблучого пирога до чаю

Що приготувати, коли хочеться смакоту, але багато часу немає? Смачний швидкий пиріг за нашим рецептом!
переглядів: 312
Реклама