Епідемія коронавірусу: температуру мірятимуть у всіх, хто перетинає кордон України
Своєю чергою, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що 25 лютого було прийнято рішення силами Державної прикордонної служби та Міністерства охорони здоров’я проводити температурний скринінг усіх громадян, як прибувають на територію України.
«Температурний скринінг є обов’язковим для усіх громадян, які прибувають в Україну з будь-якої країну світу, як через авіасполучення, так і через усі автомобільні та залізничні пункти пропуску на кордоні України. Таких пунктів із країнами ЄС у нас 29, а загалом на кордоні 232. Сьогодні, до прикладу, такими групами було на пункті пропуску «Тиса» оглянуто близько 1000 осіб. Окрім цього, ми плануємо запровадити температурний контроль і на КПВВ на лінії розмежування із тимчасово окупованими АР Крим та окремими районами Донецької та Луганської областей», - зазначив Арсен Аваков.
Він додав, групи із прикордонників та медиків будуть чергувати позмінно, усі вони забезпеченні необхідними засобами захисту. У разі, якщо наші фахівці зафіксують людину із підвищеною температурою та початковими ознаками захворювання – вони будуть їх відправляти на додаткові обстеження.

зараження коронавірусом, інфіковані, коронавірус, Новини України та світу
Найкращі вірші та цитати Великого Кобзаря Тараса Шевченка

Щорічно 9 березня Україна святкує день народження найбільш знакового поета – Тараса Шевченка. Його вважають одним з найпотужніших голосів України у світовій літературі і справжнім пророком. У 2023 році минає 209-та річниця від дня народження видатного генія Тараса Шевченка.
переглядів: 4566
Трагедія на Одещині: підліток загинув під час фотосесії з рушницею

На Одещині розслідують обставини загибелі 16-річного хлопця, який отримав смертельне вогнепальне поранення під час фотографування з рушницею. Трагічний інцидент стався ввечері 7 березня в Подільському районі.
переглядів: 499
У Грузії відбулися марші та мітинги з нагоди 100 днів антиурядових протестів

У п’ятницю, 7 березня, у кількох містах Грузії відбулися масові акції, присвячені 100-му дню з початку антиурядових протестів. Учасники вимагали проведення дострокових парламентських виборів і звільнення близько 50 осіб, яких затримали в межах кримінальних проваджень.
переглядів: 478
Захисникам України може загрожувати оточення на Курщині, - ЗМІ

Близько 10 000 українських військових опинилися під загрозою оточення через прорив російських військ на стратегічному напрямку. За інформацією The Telegraph, ситуація загострилася після припинення Сполученими Штатами обміну розвідувальними даними з Києвом, що надало армії РФ більшу свободу дій.
переглядів: 457
Рашисти цинічно і жорстоко знову атакували Україну

Росія вкотре напала на Україну дронами: загиблі на Харківщині, удари по Одесі, Полтавщині та Сумщині.
переглядів: 1176