10.03.2020, 16:41

Трагедія в Запоріжжі: хто відповідатиме за смерть дівчинки?

фото з zp.gov.ua.

У парку «Дубовий гай» вчора, 8 березня, сталася трагедія - у результаті нещасного випадку, загинула дитина.
На дівчинку впала дерев’яна фігура. Нажаль від отриманих травм дитина померла. Ведеться слідство. Міський голова Володимир Буряк доручив провести службове розслідування з приводу цього нещасного випадку, повідомляє міська рада Запоріжжя.

Ситуацію прокоментував директор парку «Дубовий гай» Олег Комаренко. За його словами, фігура знаходилася на території парку, однак поряд були розміщені написи про те, що залазити на ці фігури заборонено.

- Проводиться службове розслідування. Є відео як це відбулося. Дитина знаходилася без нагляду батьків, вони прибігли пізніше, після нещасного випадку. Як з’ясувалося пізніше, вони,скоріш за все, святкували в одному з кафе. До того ж поряд були попереджуючі написи про те, що залазити на фігури не можна, - зазначив Олег Комаренко.

фото з zp.depo.ua
фото з zp.depo.ua


Як пише видання Depo Запоріжжя, дерев’яні скульптури були дуже популярні серед малечі, адже вони - безкоштовні. Статуї виготовили сім років тому. Мешканці Запоріжжя зносять на місце трагедії квіти та іграшки. Активісти, як повідомляє Depo Запоріжжя, частина горожан побоюється, що винні за смерть дівчинки можуть уникнути відповідальності.

фото з zp.depo.ua
фото з zp.depo.ua


Як повідомляє прес-служба міської ради Запоріжжя, міський голова Володимир Буряк відсторонив керівництво парку «Дубовий гай» від виконання обов’язків, як мінімум на час проведення слідства.

- Вся громада та я особисто пригнічені цією трагічною новиною. Не маю слів, щоб висловити всю глибину співчуття батькам дитини, - написав Володимир Буряк.

фото з zp.gov.ua.
фото з zp.gov.ua.


Міський голова вважає, що у цій ситуацій жодних виправдань для винних немає. Наголосив, що ще вчора розпорядився всебічно та максимально критично розібратися в цій ситуації.

Свій аналіз та оцінку події дадуть і правоохоронні органи.