Подати
оголошення

15.03.2020, 12:40

Премія імені Івана Франка: як взяти участь у престижному конкурсі

Держкомтелерадіо України оголосив прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
Дедлайн подачі робіт - 1 травня цього року.

До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери.

Тематика робіт - утвердження історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, державотворення, демократизація українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за пів року до їх висунення.

Довідково

Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня у чотирьох номінаціях:

– за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
– за кращий твір у телевізійній сфері;
– за кращий твір у радіомовній сфері;
– за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з позначкою «На здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності»).

Клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), електронну версію твору також треба надіслати на електронну адресу Держкомтелерадіо: iv@comin.gov.ua.

З положенням про премію можна ознайомитись на офіційному вебсайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).

Телефони для довідок:

(044) 279–35-56,

(044) 278-86-96.
Щасливе Рівне