Подати
оголошення

18.03.2020, 17:21

ПЦУ створила настанови щодо карантину

фото з pravda.com.ua.

Священний Синод Православної Церкви України ухвалив універсальні практичні настанови для єпископату, духовенства і вірних.
Про це йдеться на офіційній сторінці ПЦУ в мережі Фейсбук.У непрості часи поширення небезпечної хвороби, маємо діяти спільно та злагоджено заради швидкого подолання загрози людському здоров’ю. У зв’язку із цим сьогодні Священний Синод Православної Церкви України ухвалив універсальні практичні настанови для єпископату, духовенства і вірних. Це перелік тимчасових рекомендацій на час карантинних заходів, які дозволять нашій Церкві не припинити свою діяльність та турбуватися про своїх вірян, здійснювати для них Святі Таїнства, коли вони їх потребуватимуть.
Пам’ятайте, двері нашої Церкви – є і будуть завжди відкритими. Та зараз треба подбати одне про одного, дотримуючись вказівок компетентних органів, аби якнайшвидше знову збиратися у наших храмах. А наразі богослужіння будуть звершуватись за присутності визначеної обмеженням кількості людей (станом на 17.03.2020 р. – не більше 10 осіб).Просимо кожного із вас ознайомитися із повним переліком настанов за посиланням: bit.ly/3d6smDG
Варто зазначити, що вони можуть змінюватися і доповнюватися з огляду на розвиток ситуації.
Віримо, що разом із Божою допомогою подолаємо всі труднощі!


Дізнайтеся, Чи можна постувати не з початку? Вселенський патріархат закликав не панікувати через коронавірус.