22.03.2020, 11:57

Українцям пообіцяли, що соцвиплати надходитимуть вчасно

Міністерство соціальної політики робить усе необхідне для забезпечення вчасної виплати всіх соціальних зобов’язань держави. Про це у ефірі телеканалу «Інтер» заявив заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко.
Віталій Музиченко підкреслив, що соціальні виплати є захищеною статтею витрат державного бюджету і першочерговим завданням щодо його виконання.

За словами Музиченка, у разі зростання кількості захворювань, не очікується проблем з виплатою лікарняних - коштів для цього достатньо. У 2020 році на ці цілі у Фонді соціального страхування передбачено 17 млрд грн, що майже на 13 відсотків більше, ніж минулого року.

Він зазначив, що також опрацьовується можливість пришвидшення здійснення виплат допомоги по безробіттю особам, які втратили роботу у зв'язку із введенням карантинних заходів.

Заступник керівника Мінсоцполітики також поінформував, що у квітні планується пенсіонерам, які мають пенсію до 5 тис. грн, виплатити одноразову допомогу у розмірі 1 тис. грн. Додатково Мінсоцполітики опрацьовує можливість надати допомогу особам, які отримують пенсію у зв'язку з інвалідністю, зокрема дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства. Крім того, у травні заплановано проведення індексації пенсій у середньому на 11 відсотків.
Ще одним актуальним питанням на сьогодні є оплата комунальних послуг. «Жодних штрафів, пені, відключень не буде. Відповідні зміни до законодавства внесено», - прокоментував заступник Міністра питання щодо несвоєчасної сплати отримувачами субсидій житлово-комунальних послуг.

Про це повідомляє Урядовий портал, kmu.gov.ua.

Нагадаємо, для порятунку гривні Нацбанк продав 200 мільйонів доларів. У Рівному відмінили пільговий проїзд у маршрутках.
Щасливе Рівне