З перших уст: рівненські викладачі про дистанційне навчання під час карантину
Коронавірус на Рівненщині: що діється в області (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)
Алла Сиротинська, доцент кафедри обліку і аудиту: лекційні заняття он-лайн я проводила зі студентами через сервіс Google Meet. Спершу спробувала на вихідних розібратися, налаштувати зв’язок. Розіслала студентам сповіщення по групах із вказаним часом проведення лекції. Відвідуваність була високою. Вони переглянули підготовлену тематичну презентацію, зокрема, стосовно програми «Бухгалтерія для України», отримали відповіді на свої запитання, з’ясували особливості виконання лабораторної роботи щодо роботи в цій бухгалтерській програмі. Згодом виконану роботу в навчальній версії надішлють мені на перевірку. У будь-якому випадку студенти можуть за обраним засобом комунікації уточнити усі деталі стосовно виконання робіт, як лабораторних, так і практичних, та звернутися із запитаннями.
Роман Курис підтримав ініціативу “Підвези медика”
Наталія Жуковська, доцент кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики: у перший навчальний он-лайн тиждень для відеозв’язку зі студентами я використовувала Zoom Meetings. Адже проблема було в тому, що студенти Технічного коледжу не мають корпоративних пошт, через які відбувається авторизація для зустрічі через сервіс Google Meet. Важливо те, що пробна безкоштовна зустріч у Zoom Meetings триває лише 40 хвилин. Якщо з першою групою мене впродовж цього часу не відімкнули, і я мала ще додаткові хвилини для обговорення теми лекції, то вже з наступною через 40 хвилин зв'язок обірвався. Особливістю використання цього сервісу також є те, що вебінаром керую я, студенти не можуть мене відімкнути. До он-лайн зустрічі всі учасники отримали матеріали лекції і мали час на їх ознайомлення та опрацювання, формулювання питань за темою. Практичні заняття будуть проводитись вже із застосуванням сервісу Google Classroom. А ось мій чоловік - доцент цієї ж кафедри Віктор Жуковський, в п’ятницю провів відеоконференцію для студентів-іноземців «Як користуватися сервісом Google Classroom». Іноземці були дуже активні, ставили запитання. В цілому, їм сподобався такий формат навчання. Лабораторні роботи Віктор Володимирович буде проводити на платформі UNIVERSALITY, що об’єднує компанії, лекторів та студентів. Тут ІТ-компанії додають практичні завдання програмування. Викладачі використовують ці завдання під час лекцій та перевіряють відповіді, які можуть бути надіслані і компанії. Студент має можливість створити своє власне резюме із зразками коду. А компанії, в свою чергу, отримують доступ до найкращих майбутніх фахівців.

карантин, дистанційне навчання, Національний університет водного господарства та природокористування, НУВГП
Новий графік транспорту у Рівному: що зміниться для пасажирів

Новий графік транспорту у Рівному передбачає вихід на один з маршрутів двох сучасних автобусів Mercedes-Benz.
переглядів: 123
У Рівному обрали кандидатів на нагороду «Орден Святого Пантелеймона»

На Рівненщині визначили сімох претендентів на громадську нагороду «Орден Святого Пантелеймона», яку щорічно вручають за значний внесок у розвиток охорони здоров’я.
переглядів: 124
У Рівному водієві, який смертельно збив людину, зменшили термін ув’язнення

Рівненський апеляційний суд частково задовольнив скаргу захисника 26-річного водія, який у грудні 2023 року на смерть переїхав чоловіка в селі Голишів.
переглядів: 142
Рівненська ОВА нагородила прикордонників Рівненської області

Олександр Коваль відзначив військовослужбовців 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців, які несуть службу на кордонах Рівненської області.
переглядів: 165
Олімпієць Олег Омельчук здобув дві медалі на Кубку України з кульової стрільби

Олімпієць з Рівного Олег Омельчук здобув дві медалі на Кубку України з кульової стрільби, який проходив у Вінниці.
переглядів: 168