ВООЗ розвінчує найбільш популярні міфи про коронавірус
У ВООЗ зазначили, що немає підстав вважати, що холодна погода може знищити новий коронавірус або інші захворювання.
Міф 2. Гаряча ванна вбиває коронавірусну інфекцію
Якщо людина прийматиме гарячу ванну, це жодним чином не вплине на вірогідність її зараження коронавірусною інфекцією.
Міф 3. Теплові сканери допомагають знайти заражених коронавірусом
Теплові сканери ефективні тільки тоді, коли потрібно швидко визначити, у кого істотно підвищена температура тіла. При цьому, якщо людина заражена коронавірусною інфекцією, температура тіла може підвищитися в період від 2 до 10 днів.
Міф 4. Вакцина від пневмонії захищає від коронавірусу
Ні. Вакцини проти пневмонії не захищають від нового коронавірусу. Вірус настільки новий і незвичний, що йому потрібна власна вакцина. Дослідники намагаються розробити вакцину проти 2019 нКоВ, і ВООЗ підтримує їх зусилля.
Міф 5. Регулярне промивання носа фізіологічним розчином запобігає потраплянню коронавірусу
Поки що немає даних про те, що регулярне промивання носа фізіологічним розчином захистило людей від зараження новим коронавірусом. Є лише деякі обмежені докази того, що регулярне промивання носа фізіологічним розчином може допомогти людям швидше відновитися після застуди. Проте, регулярне полоскання носа не запобігає респіраторній інфекції.
Міф 6. Часник запобігає зараженню коронавірусом
Часник – це здорова їжа, яка може мати деякі протимікробні властивості. Тим не менш, немає даних про те, що вживання часнику захистило людей від нового коронавірусу.
Міф 7. Коронавірусом заражаються тільки люди похилого віку
Насправді, люди в будь-якому віці можуть бути заражені новим коронавірусом (2019 нКоВ). Люди похилого віку і люди з раніше існуючими захворюваннями (такими як астма, діабет, хвороби серця) виявляються більш уразливими для нового типу вірусу.
Міф 8. Антибіотики ефективні для профілактики коронавірусу
Ні, антибіотики не діють проти вірусів, тільки бактерії. Однак, якщо людину госпіталізували через 2019 нКоВ, їй можуть прописати антибіотики, оскільки можлива бактеріальна коінфекція.
Міф 9. Домашні тварини поширюють коронавірус
В даний час немає доказів того, що домашні тварини, такі як собаки, коти, можуть бути інфіковані вірусом. Однак завжди корисно мити руки з милом після контакту з домашніми улюбленцями. Це захищає вас від різних поширених бактерій, таких як кишкова паличка та сальмонела, які можуть поширюватися від домашньої тварини до людини.
Всесвітня організація охорони здоров'я запевняє, що незалежно від розташування країни, кліматичних умов, віку людини, засобів захисту і так далі – ризик зараження коронавірусною інфекцією зберігається.
Будьмо мудрими та здоровими!
Джерело: РОГО “Комітет виборців України”

Всесвітня організація охорони здоров'я, міфи про коронавірус, споживач
Зробіть життя вашого котика різноманітним разом з харчуванням від Delickcious!
Ваш котик заслуговує на смак та різноманіття! З харчуванням від Delickcious ви зможете перетворити кожен прийом їжі на щось по-справжньому особливе. Досліджуйте нові смаки разом зі своїм домашнім улюбленцем і даруйте йому те, що робить його життя яскравішим! Ознайомтесь з пропозиціями за посиланням – https://delickcious.ua/koti/vologijj-korm.
переглядів: 131
Салат з буряком і сиром фета: рецепт корисного і смачного сніданку

Після насичено гастрономічних свят особливо хочеться з'їсти простого і корисного.
переглядів: 130
Чи обов'язково змінювати документи після одруження?

Після реєстрації шлюбу в Україні подружжя має право змінити своє прізвище на спільне або взяти подвійне прізвище, розповідає начальниця Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юлія Бабина.
переглядів: 350
Як позбутися ведмедки на городі: ефективні методи боротьби навесні

Дуже важливо почати боротьбу з ведмедкою вчасно (в кінці квітня – травні) до початку появи молодих особин шкідника.
переглядів: 262
Exist.ua – коли важлива якість та надійність запчастин

Exist.ua: великий вибір автозапчастин і моторних олив, пошук за VIN, мобільний додаток і швидка доставка по Україні для вашого авто
переглядів: 276