Коронавірус на Рівненщині: нові випадки та підозри
Разом з тим, є п'ять нових підозр на COVID-19. Вчора пізно ввечері в Сарненську ЦРЛ поступили бабуся та внук з села Тинне. Жінка 1961 року народження. На жаль, вночі померла. Внук в реанімації. Експрес-тести на коронавірус показали негативний результат. Їх біологічні зразки сьогодні також перевірять лабораторно за допомогою ПЛР-тестів.
Крім того, вночі до Сарненської районної лікарні поступили три людини з сіл Чудель, Немовичі та Кам'яне-Случанське. Останній з них - повернувся з Польщі з високою температурою. Нині перебуває в інфекційному відділенні.
Наголошуємо, це лише попередні дані Рівненський обласний лабораторний центр впродовж дня перевірить їх біологічні зразки на COVID-19. Про результати проінформую ввечері.

скільки хворих, підозра на коронавірус, коронавірус на Рівненщині, новини Рівного
На Рівненщину доставлять партію вакцини для дітей

На Рівненщину найближчим часом привезуть партію вакцини проти дифтерії, кашлюку та правця для дітей.
переглядів: 49
Діти з Рівненщини, які втратили батьків, поїхали на оздоровлення до Болгарії

П’ятдесят дітей із громад Рівненщини, чиї батьки загинули або зникли безвісти, розпочали подорож до Болгарії, де на них чекають оздоровлення та відпочинок біля моря.
переглядів: 107
У місті на Рівненщині анонсували масштабний ремонт доріг

В Острозі цього року розпочнеться масштабна програма з ремонту міських доріг. Про плани з оновлення вуличної інфраструктури повідомили у міській раді, зазначивши, що роботи охоплять як центральні вулиці, так і важливі об’їзні магістралі.
переглядів: 249
Відразу дві команди з Рівненщини поборяться за Кубок України з футболу

Футбольні команди з нашої області дізналися своїх суперників у боротьбі за Кубок України сезону 2025-2026.
переглядів: 221
На Рівненщині викрили групу, яка ввозила авто під виглядом гуманітарної допомоги

На Рівненщині слідчі викрили організовану групу, учасники якої протягом двох років незаконно ввозили автомобілі в Україну під виглядом гуманітарної допомоги. У результаті їхньої діяльності до країни потрапило 27 транспортних засобів, що завдало державі збитків на мільйони гривень.
переглядів: 156
Реклама