31.03.2020, 14:00

Рівнянам доведеться чекати зустрічі з "Антитілами" до наступного року

Запланований концерт гурту "Антитіла" у Рівному перенесли на 2021 рік.
Концерт гурту "Антитіла" у Рівному повинен був відбутися у червні цього року. Водночас через краантинні заходи музиканти вирішили перенести його на наступний рік. Так, рівнняам до зустрічі з відомим гуртом треба чекати аж 22 травня 2021 року.

Рівненська “Злата Плаза” продовжить змінювати своє “обличчя”

“Цієї весни ми збиралися сказати один одному hello у понад 50-ти містах України та за її межами.
Але у зв’язку з пандемією у світі та продовженням карантину в Україні, ми змушені знову внести зміни у концертний графік”, – йдеться у повідомленні.

Гурт просить поставитися із розумінням до змін у графіку. Та пояснює, чому для концерту у Рівному обрали саме таку дату: “Ми намагалися врахувати їх усіх, щоб наша зустріч відбулася і закарбувалася у вашій пам’яті якнайшвидше. Так, наприклад, ми перенесли наш стадіонний концерт у місті Рівне на травень 2021 року. Бо за відсутності інших зручних для стадіонного концерту дат, з технічної, сезонної, організаційної сторони та поважаючи наших колег і міські традиції які склалися роками в м. Рівне, не можемо своїм виступом перенасичувати невелике місто великими концертами, тим самим заважати проведенню давно запланованого фестивалю “Мегаподія” в вересні місяці”.

Усі придбані квитки на конецрт будуть дійсними і без проблем будуть прийняті наступного року. То ж повертати їх не потрібно.