07.04.2020, 18:13

Обласна клінічна лікарня працює в напруженому режимі

Сьогодні під час брифінгу, присвяченому ситуації з поширенням коронавірусу на Рівненщині, головний лікар КП «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради Іван Зима вкотре дав роз’яснення щодо режиму роботи закладу в період карантину.
За словами Івана Зими, заклад надає виключно ургентну та невідкладну допомогу. Відмінено планові оперативні втручання та планові госпіталізації, амбулаторно-поліклінічний прийом не проводять. Призупинено роботу підліткового відділення, яке було спрямоване на призов юнаків до служби в ЗСУ.

В лікарні лікується до 300 пацієнтів. Лише за останню добу ургентно прийняли 90 осіб.

«Сьогодні заклад працює в напруженому режимі. Медперсонал, який не задіяний до надання невідкладної допомоги, перебуває у планових відпустках. Частину персоналу перевели до інших відділень, де необхідна посилена допомога колегам», - повідомив Іван Зима.

За його словами, з січня 2020 року в медзакладі пролікували 120 пацієнтів з вірусними пневмоніями. На сьогодні у відділенні пульманології перебуває 8 пацієнтів, а у відділенні інтенсивної терапії – 3, один з яких на апараті ШВЛ. Це працівник лікарні. Однак, як запевнив головний лікар, два тести на виявлення COVID-19, які провели даному пацієнту, дали негативний результат.

У той же час, трьом медичним сестрам, які працююють в РОКЛ, підтвердили діагноз щодо коронавірусу. З кінця березня вони перебувають на самоїзоляції.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ