Рівненщина: Провідна неділя відбудеться після карантину
Про це повідомив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко під час щоденного брифінгу.
«Ми вдячні всім тим, хто дослухався до наших прохань на Великдень. Тільки 130 тисяч українців відвідали церкви в цей день, у порівнянні з 2 мільйонами зазвичай. Ми вдячні всім, хто залишився вдома, за відповідальну позицію. Проте українські науковці очікують нові піки захворюваності орієнтовно на кінець квітня та 3-8 травня. Щоб цього не сталось, ми маємо свідомо поводитись у післяпасхальні дні та не відвідувати цвинтарі у Провідну неділю», - зазначив Ігор Тимошенко.
Духовенство Рівненщини уже перенесло звершення богослужінь на могилах – Православна Церква України на 6 червня та Українська Православна Церква на 27 травня.
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1587568846.jpg)
Разом з тим, нагадаємо, що церковна традиція впродовж року встановлює кілька днів особливого поминання померлих. Тому дев’ятий день після Пасхи не є єдиним, коли віруючі можуть виконати цей важливий для них обряд.
Молитовно згадати померлих родичів і друзів можна у:
М’ясопустну суботу, напередодні початку Великого Посту;
три суботи Другого, Третього і Четвертого тижнів Великого Посту;
Троїцьку поминальну суботу напередодні Трійці;
Димитрівську поминальну суботу напередодні дня Святого Димитрія Солунського.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
новини Рівного, поминальна неділя, Проводи, могилки, померлі родичі, поминальні дні
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 146
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 135
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 169
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 276