27.04.2020, 11:00

#cвої_проти_коронавірусу: рівнянам пропонують ландшафтний дизайн їхньої мрії

Коронавірус коронавірусом, а подвір'я має бути ошатним та красивим навіть і у період поширення пандемії. То ж знайомимо вас зі студією "Зелений двір" в рамках проекту #свої_проти_коронавірусу.
Студія ландшафтного дизайну «Зелений двір» здійснює повний комплекс робіт із облаштування прибудинкової території, місць для відпочинку, громадських місць, здійснює посів газонів, влаштування рулонного газону, декоративних гірок, створення водойм, установку автоматичного поливу, реанімацію старих систем автополиву. А також комплексний догляд за ділянкою, сезонні догляди за садом і ділянкою, обрізку плодових. Працюємо в Рівному та області, дзвінки приймаються цілодобово, виїзд майстра і огляд території — безкоштовний.

Оптимальні ціни на роботи.Пропонуємо:

фітодизайн: професійне озеленення інтер’єрів (офісних та бізнес-центрів, супермаркетів, закладів харчування, салонів краси)
вертикальне озеленення: зелені стіни
ландшафтне освітлення: підсвітка композицій, водойм
газони: сіяний, рулонний, мавританський
декоративні гірки: рокарії, альпінарії
водойми: ставки, басейни, водоспади
системи автоматичного поливу: Hunter, Rain Bird, TORO
сезонний догляд за садом: обрізка, підв’язка, захист від шкідників
сезонний догляд за газоном: аерація, скарифікація, внесення добрив
фігурна стрижка рослин: кулі, конуси, спіралі, зелені скульптури, живоплоти
3D проектування
продаж і вкладання бруківки
ексклюзивні садові скульптури
За необхідності доставимо родючу землю, встановимо найбільш оптимальнішу систему поливу і посадимо кращі дерева.

#cвої_проти_коронавірусу: сайти “ОГО” та “Рівняни” пропонують підпримку бізнесу Рівненщини

Замовте у нас ландшафтне озеленення і через деякий час Ви побачите дивовижне перетворення Вашої ділянки. Наші спеціалісти працюють у цій сфері багато років. Ми досконало знаємо всі особливості і нюанси ландшафтного озеленення. Вміємо працювати із найвибагливішими рослинами і створювати справжні дива на зовсім непримітних територіях і закинутих ділянках.

У нас є вся необхідна техніка і сучасні матеріали, а головне — кваліфікований персонал.Хочете дізнатися як отримати безкоштовний генплан і кошторис на роботи й матеріали для озеленення Вашої ділянки? Телефонуйте, звертайтеся. Ми вже готуємо інструмент та оригінальні ідеї.Студія ландшафтного дизайну "Зелений двір"
м. Рівне
(067) 878-13-15
(093) 878-13-15
E-mail: zelendvir@gmail.com
Щасливе Рівне