Рівненщина: як почувається 4-річна дитина хвора на COVID-19
Наймолодші хворі на коронавірус в Рівненській області - це діти чотирьох та семи років.
За словами очільника медицини Рівненщини Олега Вівсяника жодного зв'язку між цими хворими немає. Вони не з однієї родини.
У Рівному вже четверта смерть від коронавірусу
- Хвора чотирирічна дитина вона не з Рівного, жодного зв'язку з семирічним хворим немає. Швидше за все, що зараження дитини відбулося від матері, - говорить Олег Вівсяник. - Зараз стан дитини задовільний та знаходиться на самоізоляції.

новини Рівного, олег вівсяник, медицина, хвора дитина, 4-річна дитина, коронавірус
Навички першої допомоги врятували життя: приклад із Рівненщини

У селі Верхів на Рівненщині вдалося врятувати життя 64-річному чоловіку завдяки своєчасній домедичній допомозі.
переглядів: 3
На Рівненщині попрощалися із трьома захисниками

На Рівненщині попрощалися із трьома захисниками, які загинули за Україну - Сергієм Шустиком із Сарненщини, Юрієм Панасюком з Рівного та Юрієм Ярмолюком із Великомежиріцької громади.
переглядів: 79
Свята, іменини та прикмети 31 травня

Сьогодні, субота 31 травня, 1193 день великої війни.
переглядів: 95
У Острозькій громаді зустріли звільненого з полону Олександра Гульчука

Вранці 31 травня на Майдані Свободи в Острозі відбулася зустріч звільненого з полону земляка Олександра Гульчука.
переглядів: 102
У Рівному відбудуться треті Наукові пікніки

Рівнян запрошують стати свідками презентації наукового потенціалу громади та на собі випробувати, що таке наука.
переглядів: 214