На Рівненщині майже 600 хворих на коронавірус
Це:
- 7 мешканців з м.Рівне;
- 1 з Сарненського району (с.Кузьмівка);
- 1 з Рокитнівського району (с.Познань);
- 4 з Рівненського району (2 – с.Біла Криниця, 1 - с.Квасилів, 1 – с.Олександрія )

Вік хворих від 16 до 62 років.
- Таким чином в Рівненській області наразі маємо 598 випадків захворювання на коронавірус. З них 14 летальних і вже 57 одужало.
В Рівненський обласний лабораторний центр на перевірці 205 зразків для ПЛР-тестування. Результати, традиційно, повідомлю ввечері.
- За результатами ПЛР-тестувань, певна кількість українських пацієнтів переносять COVID-19 безсимптомно. Більш достовірну інформацію щодо поширеності інфекції можна буде визначити, якщо будуть запроваджені ІФА-тестування.

новини Рівного, коронавірус на Рівненщині, кількість хворих, хворі медики
Сьогодні у Рівне прибуде екіпаж місії «На щиті»

Полеглі Герої мають прибути 21 квітня. Орієнтовано час прибуття 16.00.
переглядів: 66
На Рівненщині визначили переможців волейбольних змагань «Шкільні ліги»

У межах обласного етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» на Рівненщині відбулися фінальні волейбольні поєдинки серед учнів. Юні спортсмени продемонстрували згуртованість, силу духу та високий рівень спортивної майстерності.
переглядів: 74
Завтра у деяких мешканців Рівного не буде води: У кого саме?

Завтра, 22 квітня, з 10.00 до 17.00, на деяких вулицях води не буде.
переглядів: 134
На Рівненщині поліція розшукує 42-річну костопільчанку

Тиждень тому, 14 квітня, близько сьомої години ранку жінка пішла з дому у невідомому напрямку та досі не повернулася. До поліції звернулася 70-річна матір.
переглядів: 156
Що мешканцям Рівненщини сьогодні чекати від природи?

Прогноз погоди на понеділок, 21 квітня.
переглядів: 207